صدیقی: چین تایپه از ویتنام سرعتی تر است

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال کشورمان گفت: چین تایپه مانند ویتنام و شاید از آنها سرعتی تر است.

صدیقی: چین تایپه از ویتنام سرعتی تر است

به گزارش خبرنگاران، سیما صدیقی درباره بازی فردای تیم ایران برابر چین تایپه گفت: بازی سختی در پیش داریم. همه انرژی خود را برای این باز گذاشتیم. حتی در بازی با ژاپن نیزاز بازیکنان ذخیره استفاده کردیم تا بازیکنان اصلی تیم کمی استراحت نمایند.

وی اضافه نمود: از قبل می دانستیم برابر ژاپن پیروز نخواهیم شد و این تیم اجازه پیروزی را به ما نمی دهند. اگرچه بازیکنان تیم ما پس از بازی خوبی که برابر ویتنام ارائه کردند هیجان زیادی برای بازی شکست تیم ژاپن داشتند. به دلیل همین هیجان بازیکنان تیم ایران در بازی با ژاپن اشتباهات فردی زیادی داشتند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال آسیا ادامه داد: ما نیازی به امتیازگیری از تیم ژاپن نداشتیم به همین دلیل دراین بازی از بازیکنان ذخیره خود استفاده کردیم تا ذخیره ها تجربه پیدا نمایند و بازیکنان اصلی نیز برای بازی با چین تایپه استراحت نمایند.

صدیقی یادآور شد: بازی با چین تایپه برای ما بسیار مهم است. در صورت پیروزی برابر این تیم به جمع 4 تیم برتر می رویم. البته بازی بسیار سختی پیش رو داریم. چین تایپه مانند تیم ویتنام و حتی از ویتنام سرعتی تر است. با این وجود ما با همه انرژی به مصاف این تیم می رویم.

وی توضیح داد: با توجه به تجربه ای که شاگردانم برابر ویتنام و ژاپن به دست آوردند امیدوارم در بازی با چین تایپه کم نیاورند و با پیروزی در این بازی در جمع 4 تیم برتر این رقابت ها قرار بگیریم.

منبع: تسنیم

به "صدیقی: چین تایپه از ویتنام سرعتی تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدیقی: چین تایپه از ویتنام سرعتی تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021