ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان

معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از صدور مجوز اولیه برای تاسیس 14 مجموعه جدید گردشگری در این استان در دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اطلاع داد.

صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، سید علی صالح درخشان در دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری که صبح امروز دوشنبه چهارم آذر 98 برگزار گردید، گفت: در این نشست اعضای کمیته پس از ارائه و آنالیز طرح های گردشگری پیشنهادی استان با تاسیس پنج هتل، یک مهمانپذیر و یک اقامتگاه سنتی، دو اردوگاه گردشگری در شهرستان آران و بیدگل و یک اردوگاه گردشگری در شهرستان سمیرم موافقت کردند.

او با اشاره به سایر مصوبات دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اضافه کرد: اعضای نشست موافقت خود را با صدور مجوز اولیه برای تأسیس دو مجتمع گردشگری در شهرستان نطنز و اردستان، یک مجتمع گردشگری در روستای جرقویه علیا و یک اقامتگاه سنتی در شهرستان شهرضا اعلام کردند.

به "صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021