!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان

به گزارش آوای بورالان، معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از صدور مجوز اولیه برای تاسیس 14 مجموعه جدید گردشگری در این استان در دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اطلاع داد.

صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، سید علی صالح درخشان در دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری که صبح امروز دوشنبه چهارم آذر 98 برگزار گردید، گفت: در این نشست اعضای کمیته پس از ارائه و آنالیز طرح های گردشگری پیشنهادی استان با تاسیس پنج هتل، یک مهمانپذیر و یک اقامتگاه سنتی، دو اردوگاه گردشگری در شهرستان آران و بیدگل و یک اردوگاه گردشگری در شهرستان سمیرم موافقت کردند.

او با اشاره به سایر مصوبات دهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری اضافه کرد: اعضای نشست موافقت خود را با صدور مجوز اولیه برای تأسیس دو مجتمع گردشگری در شهرستان نطنز و اردستان، یک مجتمع گردشگری در روستای جرقویه علیا و یک اقامتگاه سنتی در شهرستان شهرضا اعلام کردند.

منبع: میراث آریا

به "صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز اولیه تاسیس 14 مجموعه گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021