شهر باستانی ققنوس، جواهر تاریخی چین

به گزارش آوای بورالان، شهر باستانی ققنوس (Fenghuang) در استان هونان (Hunan) چین قرار دارد و برای طبیعت باشکوهش و مناظر شگفت‌انگیز کوهستان‌های تیانمن مشهور است. این شهر نام خود را از یک افسانه گرفته است؛ افسانه می‌گوید دو ققنوس در حال پرواز از روی این شهر بودند، ولی تصمیم گرفتند در این شهر بمانند، چرا که مسحور زیبایی آن شده بودند.

شهر باستانی ققنوس، جواهر تاریخی چین

این شهر تاریخی چین فرهنگی غنی دارد: از زبان و سنت‌های اقلیت‌های ساکن در شهر گرفته تا هنر و معماری بناها، همه چیز در Fenghuang حس و حال واقعی چین را دارد. ساختمان‌های ساخته شده به سبک ساختمان‌های سلسله‌های مینگ و کینگ به خوبی نگهداری شده‌اند و توسط یونسکو حفاظت می‌شوند. Fenghuang بیشتر اوقات به عنوان زیباترین شهر چین شناخته می‌شود. این لقب به دلیل خوبی به این شهر محبوب در بین مسافران تور چین داده شده است: شهری زیبا با معماری باستانی که توسط طبیعتی شگفت‌انگیز و رویایی احاطه شده است.

دلایل زیادی برای رفتن به این شهر فوق‌العاده اصیل چینی و لذت بردن از زیبایی‌هایش وجود دارد. این شهر بین گردشگران و مسافران تور چین بسیار محبوب بوده و دسترسی به آن بسیار ساده است. شما می‌توانید با اتوبوس از شهرهای چانگشا (Changsha) یا ژانگجیاجی (Zhangjiajie) به شهر باستانی ققنوس برسید. رسیدن به این شهر با هواپیما نیز ممکن است؛ فرودگاه Tongren Fenghuang در 30 کیلومتری شهر قرار دارد. این شهر در منطقه نیمه گرمسیری قرار دارد؛ در نتیجه بیشتر سال، هوا شرجی و مرطوب است. زمستان‌ها کوتاه و معتدل هستند و تابستان‌ها داغ و گرمند.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "شهر باستانی ققنوس، جواهر تاریخی چین" امتیاز دهید

1 کاربر به "شهر باستانی ققنوس، جواهر تاریخی چین" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر باستانی ققنوس، جواهر تاریخی چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021