!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

شرکت Airbnb اطلاعات مشتریان را به مقامات چینی ارائه میدهد

به گزارش آوای بورالان، شرکت Airbnb که در زمینه اجاره ملک برای گردشگران فعالیت دارد، تصمیم گرفته است از قوانین امنیتی کشور چین در خصوص افشای اطلاعات مشتریان پیروی کند. این شرکت با توجه به بزرگی بازار چین تصمیم به این همکاری گرفته است.

شرکت Airbnb اطلاعات مشتریان را به مقامات چینی ارائه میدهد

شرکت Airbnb تصمیم گرفته است که از قوانین امنیتی کشور چین در خصوص افشای اطلاعات مشتریان پیروی کند.

شرکت Airbnb طوری برنامه‌ریزی کرده است که مقامات چینی، دسترسی راحت‌تری به اطلاعات مربوط به مخارج گردشگرانی که از کشور دیدن می‌کنند، داشته باشند. این شرکت که در زمینه اجاره مسکن فعالیت می‌کند، اطلاعات مربوط به مهمانان شامل تاریخ رزرو و اطلاعات گذرنامه را به صورت مستقیم در اختیار دولت چین قرار می‌دهد.

شرکت Airbnb در همین هفته ایمیلی به مشتریان خود ارسال کرد و به صورت رسمی اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که آن، اطلاعات آن‌ها را در هر لحظه از زمان افشا کند و در صورت موافق نبودن با این موضوع، می‌توانند حساب کاربری خود را از طریق لینک ارسال شده غیرفعال کنند. Airbnb، تصمیم گرفته است که از مقررات چینی در مورد اجاره مسکن پیروی کند. هتل‌های این کشور اطلاعات مهمانان خود را حفظ می‌کنند و موظف هستند که اطلاعات خود را به مقامات گزارش دهند؛ چرا که این اطلاعات ابزار نظارتی قدرتمندی برای مقامات محسوب می‌شوند.

انتقال اطلاعات توسط Airbnb به صورت خودکار انجام می‌شود، طوری که اطلاعات مسافران به طور مستقیم به دولت ارسال می‌شود. جیک ویلچایسکی، سخنگوی Airbnb، خاطرنشان کرد که Airbnb شعبه چین، مانند تمامی شرکت‌های تجاری در چین، باید بر اساس قوانین و مقررات محلی عمل کنند.

پیش از این، مشتریان Airbnb مجبور به ثبت گذرنامه و دیگر اطلاعات مربوط به مسافر بودند. اکنون، شرکت در ایمیل خود به مشتریان به این نکته اشاره کرده است که آن ملزم به اطاعت از خواسته‌های مقامات و ارسال اطلاعات برای آن‌ها، در هر زمان ممکن، است.

منبع: travelandtourworld.com

به "شرکت Airbnb اطلاعات مشتریان را به مقامات چینی ارائه میدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت Airbnb اطلاعات مشتریان را به مقامات چینی ارائه میدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021