شرکت چینی BOE می خواهد نمایشگرهای نسل بعدی آیفون ها را تامین کند

ظاهرا به زودی شرکت سامسونگ در زمینه پنل های اولد قرار است با رقیب قدری روبرو گردد. گزارش های جدید حاکی از آن هستند که شرکت چینی BOE می خواهد فراوری انبوه نمایشگرهای اولد مجهز به سنسور لمسی یکپارچه را شروع کند. این کمپانی از نظر فراوری نمایشگرهای LCD در صندلی نخست قرار گرفته است و تقریبا تمام پنل های گوشی های هواوی را تامین می نماید. در هر صورت باید ببینیم که این نسل جدید نمایشگرهای اولد شرکت BOE از چه کیفیتی بهره می برند.

شرکت چینی BOE می خواهد نمایشگرهای نسل بعدی آیفون ها را تامین کند

قبل از یکپارچه شدن سنسورهای لمسی، شرکت های سازنده باید یک لایه جداگانه بر روی نمایشگر قرار می دادند. به لطف این تکنولوژی، ضخامت و وزن نمایشگرها کاهش پیدا می نماید. تمام آیفون ها از همین فناوری قدیمی استفاده می نمایند ولی قرار است نسل بعدی این گوشی ها مجهز به نمایشگرهای بکپارچه با سنسورهای لمسی باشد.

در حال حاضر، شرکت BOE تامین نماینده نمایشگرهای مک بوک و آیپدها است و به همین خاطر همکاری آن ها در زمینه تامین نمایشگرهای آیفون چندان بعید به نظر نمی رسد. در ضمن باید خاطرنشان کنیم که اپل برای تامین قطعات مختلف، معمولا این قطعات را برای کاهش هزینه ها و وابستگی، حداقل از دو شرکت مختلف تامین می نماید ولی در زمینه نمایشگرهای آیفون با وجود اقداماتی که برای همکاری با ال جی و شارپ انجام داده، کماکان سامسونگ مهم ترین تامین نماینده محسوب می گردد. با توجه به این موضوع، شرکت BOE می تواند به انحصار سامسونگ در این زمینه انتها دهد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "شرکت چینی BOE می خواهد نمایشگرهای نسل بعدی آیفون ها را تامین کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت چینی BOE می خواهد نمایشگرهای نسل بعدی آیفون ها را تامین کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021