!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد

به گزارش آوای بورالان، سینا درخشنده پس از حضور در استان بوشهر و برگزاری دو کنسرت به عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی 2022 انتخاب شد.

سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد

به گزارش گروه فرهنگی آوای بورالان، سینا درخشنده پس از حضور در استان بوشهر و برگزاری دو کنسرت به عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی 2022 انتخاب شد. درخشنده دور اول کنسرت های استان بوشهر را ابتدا در شهر دیلم به صحنه برد تا این اجرا به گفته روابط عمومی شرکت آوازی نو نخستین کنسرت در تاریخ این شهرستان تبدیل گردد.

پس از این اجرا فرماندار شهرستان دیلم ضمن قدردانی از سینا درخشنده گفت: سینا درخشنده در این شرایط اجتماعیِ کشور، شور و نشاط را به میان مردم دیلم آورده است و بی شک نشاط اجتماعی احتیاج مهمی است که این روز ها بیشتر از هر زمانی وجودش برای جامعه ضروری است؛ بنابراین برگزاری کنسرت های سالم و مفید در شهر های کوچک کشور نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت.

درخشنده اجرایی نیز در شهر بوشهر داشت که در آنجا از سوی استانداری به عنوان سفیر پروژه ملی بوشهر توریست 2022 انتخاب شد.

بوشهر توریست 2022 عنوان پروژه ای بین المللی بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهر های ایرانی، بوشهر کمترین فاصله دریایی و هوایی را با کشور قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی 2022 در کشور قطر، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

از هم اکنون نیز پروژه های بسیاری در بوشهر در حال ساخت است تا زیرساخت های لازم برای پروژه بوشهر توریست 2022 محیا گردد. این در حالی است که سینا درخشنده خواننده موسیقی پاپ کشورمان به عنوان سفیر این پروژه ملی انتخاب شده تا در راه معرفی و رونق آن کوشش کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد" امتیاز دهید

2 کاربر به "سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021