یک سکوی تماشای منظره هیجان انگیز در کانادا

به گزارش آوای بورالان، این سکوی تماشای منظره با کف شیشه‌ای، بر فراز دره Sunwapta در پارک ملی Jasper در آلبرتا کانادا ساخته شده است. این سکو یک پیاده‌روی هیجان‌انگیز و تماشایی را در اختیار گردشگران تور کانادا قرار می‌دهد. این پیاده‌راه شیشه‌ای در لبه یک صخره و بر بالای یک پرتگاه 280 متری ساخته شده است. مناظر بی‌مانند طبیعت کانادا، یخچال‌های طبیعی و کوهستان‌ها از این سکوی تماشای منظره‌ی شفاف، قابل رویت هستند.

یک سکوی تماشای منظره هیجان انگیز در کانادا

این پارک در کوه‌های راکی کانادا قرار دارد و بزرگترین پارک این منطقه است. در کنار یخچال‌های طبیعی و کوهستان‌های شگفت‌انگیز، این پارک همچنین دارای چشمه‌های آبگرم، دریاچه‌ها، آبشارها و فسیل‌های تماشایی است. از سر گذراندن یک تجربه آدرنالین‌ساز بر روی این پیاده‌راه تضمین شده است. بر روی این سکو کوهنوردان می‌توانند مناظر پانورامیک و حیرت‌آور روبه‌رویشان و صخره‌های خیلی خاص از نظر زمین‌شناسی در زیر پایشان را ببینند؛ در حالی که احساس می‌کنند گویی در حال قدم زدن بر روی هوا هستند.

دیدن مناظری بی‌همتا در دنیا و داشتن یک تجربه هیجان‌انگیز مهم‌ترین دلایل شما برای سر زدن به این پارک در تور کانادا خواهند بود. تمام طول سال برای بازدید از این پارک و سکوی شیشه‌ای مناسب است. Glacier Skywalk در Icefields Parkway قرار دارد. شما می‌توانید از Jasper یا Banff با اتومبیل یا از Columbia Icefield Discovery Centre با اتوبوس‌های اختصاصی به این سکو برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "یک سکوی تماشای منظره هیجان انگیز در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سکوی تماشای منظره هیجان انگیز در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021