ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

سوپرجام اسپانیا در قطر؟

به احتمال فراوان سوپرجام اسپانیا در آینده به خاطر جام جهانی 2022 در قطر برگزار گردد.

سوپرجام اسپانیا در قطر؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، فدراسیون فوتبال اسپانیا پیشنهاد مختلفی را برای برگزاری سوپرجام اروپا در خارج از این کشور دریافت نموده است. اکنون قطر شانس زیادی برای این میزبانی دارد چون این پیشنهاد از لحاظ مالی خوب است. هم چنین فیفا، فدراسیون های عضو این سازمان را به همکاری در زمینه جام جهانی 2022 قطر تشویق نموده است.

جیانی اینفانتینو، رییس فیفا دو هفته در دوحه حضور داشت و قول داد جام جهانی آینده بهترین بازی ها برگزار خواهد داشت و بهترین مسابقات خواهد بود.

جام جهانی قطر از 21 دسامبر تا 18 دسامبر 2022 برگزار می گردد. این رقابت ها نه تنها به خاطر زمان برگزاری (زمستان) خاص است بلکه برای نخستین بار است که جام جهانی در خاورمیانه برگزار می گردد.

فیفا می خواهد فوتبال حرفه یی و مسابقات به قطر برود. به همین خاطر فدراسیون اسپانیا را به پذیرفتن پیشنهاد این کشور عربی تشویق می نماید. از طرفی لوییس روبیالس این دعوت را خوشایند می داند. هم چنین یک پیشنهاد از چین گردیده است که اینفانتیو از آن حمایت نمی نماید. سومین پیشنهاد نیز از آمریکا است.

سوپر جام اسپانیا تنها یک بار خارج از اسپانیا و در مراکش برگزار گردید که این اتفاق در آخرین دوره رخ داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سوپرجام اسپانیا در قطر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سوپرجام اسپانیا در قطر؟

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021