سوت قطار گردشگری کاشان به صدا درآمد

معاون مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از از راه اندازی قطار گردشگری تهران - کاشان اطلاع داد.

سوت قطار گردشگری کاشان به صدا درآمد

مهران سرمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این قطار با ظرفیت 300 گردشگر به مقصد گردشگری کاشان هر پنجشنبه از تهران حرکت و پس از برگزاری تور یک روزه و بازدید گردشگران از جاذبه های تاریخی و طبیعی کاشان، به مقصد تهران بازمی شود.

او با اشاره به بازدید 150 نفر از مسافران و خبرنگاران حاضر در این تور از خانه های تاریخی بروجردی، طباطبایی و حمام سلطان امیر احمد و مجموعه جهانی باغ فین و حضور در کویر افزود: امیدواریم در آینده با تداوم این تور، برنامه ریزی برای بازدید از سایر جاذبه های گردشگری منطقه فرهنگی کاشان با هماهنگی شرکت مجری در دستور کار قرار گیرد.

سرمدیان افزود: برنامه افتتاحیه اولین قطار ویژه گردشگری تهران - کاشان با میزبانی راه آهن جمهوری اسلامی و با حضور فرماندار ویژه کاشان مسئولان ادارات شهرستان کاشان و با اجرای شرکت حامی گشت گهر برگزار گردید.

او همچنین از ارتقا و بهبود وضعیت حمل و نقل ریلی، زمینی و هوایی کاشان اطلاع داد و گفت: اجرای تورهای مشابه توسط حمل و نقل ریلی را به عنوان یکی از زیرساخت های صنعت گردشگری دنبال خواهیم کرد.

به "سوت قطار گردشگری کاشان به صدا درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوت قطار گردشگری کاشان به صدا درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021