با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

سمینار گردشگری اتاق های مشترک ایران با سایر کشورها ششم اسفند برگزار می گردد

علی اکبر عبدالملکی،رئیس کمیسیون گردشگری و صنایع وابسته اتاق ایران تاکید داشت:ما باید به مردم دنیا اعلام کنیم ایران امن است و ما می توانیم امنیت شان را در سفر به ایران تضمین کنیم.

سمینار گردشگری اتاق های مشترک ایران با سایر کشورها ششم اسفند برگزار می گردد

او درباره اقداماتی که اتاق ایران برای اعتمادسازی گردشگری در وضع موجود انجام داده است، اظهار کرد: 35 اتاق بازرگانی مشترک بین ایران و سایر کشورها وجود دارد که با همه آن ها در این راستا ارتباطاتی برقرار شده است. ششم اسفند 98 نیز با حضور نمایندگان اتاق های بازرگانی که در سایر شهرها و کشورها جایگاهی دارند، اولین سمینار گردشگری اتاق های بازرگانی مشترک ایران و دیگر کشورها، با هدف اعتمادسازی و نمایش چهره ای امن از ایران، برگزار می گردد.

عبدالملکی ادامه داد: قرار بود این سمینار سال آینده برگزار گردد، ولی با توجه به وضعت پیش آمده برای گردشگری ایران، تحت تاثیر وقایع اخیر، زمان برپایی آن را تغییر دادیم و به پیش از تعطیلات نوروز موکول کردیم تا لطمه کمتری به گردشگری کشور وارد گردد.

عبدالملکی اضافه نمود: در این سمینار نمایندگان اتاق های بازرگانی مشترک ایران با کشورهای چین، روسیه، قطر، کویت، ویتنام، بلژیک، آلمان، فرانسه، انگلیس و... حضور خواهند داشت. این سمینار در تهران برگزار می گردد و در جریان آن بر امنیت کشور و مهمان نوازی فوق العاده ایرانی ها تاکید خواهد شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا قرار است نمایندگان 35 اتاق در این سمینار حضور داشته باشند و یا فقط طرف های ایرانی شان شرکت می نمایند، اظهار کرد: ما طرف های تجاری خود در این کشورها را دعوت نموده ایم. اصلا با دولت ها کاری نداریم، در نتیجه فکر می کنم همه آن ها حضور خواهند داشت.

رئیس کمیسیون گردشگری و کسب وکارهای وابسته اتاق ایران همچنین از برگزاری نشست تخصصی توسعه گردشگری در شهرهای دنیای خلاق ایران در دوازدهم بهمن با حضور نمایندگان شهرهای رشت (غذا)، بندرعباس(صنایع دستی و هنرهای مردمی)، سنندج (موسیقی) و اصفهان (صنایع دستی) اطلاع داد و اضافه نمود: باید این شهرهای خلاق را که نام آن ها در یونسکو ثبت شده، چنان مطرح کنیم که گردشگران هنگام سفر به ایران برای دیدن این شهرها انگیزه بیشتری داشته باشند. از سوی دیگر با استفاده از ظرفیت این چهار شهر خلاق دنیای، ایران را در نمایشگاه های بین المللی مطرح و معرفی کنیم.

وی در ادامه درباره اقداماتی که گردشگری در وضع موجود، نیازمند اجرای صریح و فوری آن است، گفت: باید بیانیه بدهیم. البته آقای مونسان ـ وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ بیانیه ای دادند که خوب بود. هرچند اثرگذاری این بیانیه ها در ذهنیت مردمان سایر کشورها به این بستگی دارد که از چه جایگاهی باشد، از آنجا که طرف های خارجی نگاه مطمئن تری به شرکای تجاری و بخش خصوصی در ایران دارند، ضروری است بیانیه هایی از سوی این بخش صادر گردد. شاید باورپذیری، اثرگذاری و پذیرش این حرف که ایران امن است از سوی بخش خصوصی که تشکلی از دل مردم است، بیشتر باشد.

او تاکید نمود: ما باید به مردم دنیا اعلام کنیم ایران امن است و ما می توانیم امنیت شان را در سفر به ایران تضمین کنیم.

عبدالملکی همچنین با تاکید بر ضرورت برندسازی برای گردشگری، پیشنهاد کرد این جمله که هر کسی به ایران پای بگذارد دلش را جای بگذارد پررنگ و به برند گردشگری ایران تبدیل گردد و در ادامه گفت: درست است مشکلاتی وجود دارد و فضای بین المللی علیه کشور ماست، اما باید روی برند گردشگری مانور دهیم و حرف مان را به گوش مردم دنیا برسانیم و همزمان از توان چهره های شناخته شده دنیای برای اصلاح ذهنیت ها بهره ببریم.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "سمینار گردشگری اتاق های مشترک ایران با سایر کشورها ششم اسفند برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمینار گردشگری اتاق های مشترک ایران با سایر کشورها ششم اسفند برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021