!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

سمیرا زرگری: سرمربیگری من در تیم اسکی بانوان برای برخی ها سنگین است، مدرس سوئیسی به سرمربی پیشین ایران لقب سم داد

به گزارش آوای بورالان، سرمربی تیم اسکی بانوان گفت: اینکه من اولین سرمربی تیم بانوان ایران شده ام، برای برخی افراد سنگین است و چشم دیدن این شرایط را ندارند.

سمیرا زرگری: سرمربیگری من در تیم اسکی بانوان برای برخی ها سنگین است، مدرس سوئیسی به سرمربی پیشین ایران لقب سم داد

سمیرا زرگری، سرمربی تیم اسکی بانوان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آوای بورالان، درخصوص عملکرد بانوان ایران در مسابقات قهرمانی دنیا در سوئد گفت: عملکرد ملی پوشان قابل قبول بود. به هر حال زمین خوردن و نرسیدن به خط خاتمه یک اتفاق طبیعی و نرمال در اسکی است و حتی قهرمانان دنیا هم اوت می نمایند، اما متاسفانه برخی از این اتفاقات به دنبال حاشیه سازی هستند. در این چند روز نقدهای مطرح شده که برخی از آنها منصفانه نبوده اند. من هم به این نوع نقدها توجهی نمی کنم و مسیر خودم را خواهم رفت.

وی اضافه نمود: عنوان شده است که من به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان حتی طراحی مسیر هم بلد نیستم. این در حالی است که مسیر مسابقات آسیایی ژاپن را من طراحی کردم، اما این مسئله و همچنین سرمربیگری من برای برخی ها سنگین است. برخی منتقدان متاسفانه در حالی چنین کاری می نمایند که باید به سوابق خود نگاه نمایند تا ببیند که در زمان خودشان چیزی به اسکی اضافه نکردند. متاسفانه طی سال های گذشته پیشرفتی در بخش مردان نداشتیم و حتی پشتوانه سازی هم نشده که این شرایط ایجاد شده است.

سرمربی تیم اسکی بانوان با اشاره به نقدها اخیر علیداد ساوه شمشکی سرمربی پیشین تیم های ملی اسکی ادامه داد: دو سال قبل در کلاس سولیدارتی که برگزار گردید، مدرس اهل کشور سوئیس می خواست سرمربی پیشین تیم ملی را از کلاس اخراج کند، اما این اتفاق با وساطت رئیس و دبیر فدراسیون صورت نگرفت تا در نهایت او هم حکمش را بگیرد. همین مدرس در همان کلاس به سرمربی سابق ایران گفت که او سم اسکی است. حالا همین فرد که دیگر از تیم ملی دور مانده، دست به انتقاد می زند.

زرگری گفت: من در این سمت حضور دارم تا بتوانم پشتوانه سازی کنم. اسکی برای یک گروه خاص نیست، بلکه به همه ایران تعلق دارد و هرکسی که استعدادش را داشته باشد، باید در این رشته پیشرفت کند. من شخصاً زیر نظر اساتید ایرانی بزرگی همچون دنیابخش ساوه شمشکی رشد نموده ام. همچنین حسن شمشکی من را برای سرمربیگری تیم ملی معرفی کرد. به هر حال برای برخی سخت بود که یک زن روی دستش بلند شده تا تیم بانوان هم برای نخستین بار صاحب یک سرمربی مستقل گردد.

وی مطرح نمود: متاسفانه حتی تهدید شده ام، به طوری که 12 روز با محافظ رفت و آمد می کردم. الان هم که شرایط فقط برای حضورم در دربندسر فراهم است.

سرمربی تیم اسکی بانوان در خاتمه گفت: من در تابستان گذشته با یکی از قهرمانان دنیا کلاس هایی را گذراندم و قرار است در تابستان 98 هم به مدت 6 هفته در کلاس کارآموزی در سوئیس شرکت کنم. من یک برنامه مدون را به فدراسیون درخصوص رده های پایه ارائه نموده ام که مورد استقبال رئیس فدراسیون هم قرار گرفته است. متاسفانه شرایط خوب نیست و باید اسکی را از نو بسازیم. من به این برنامه امیدوارم و مطمئن هستم که اسکی ایران می تواند در سال های آینده حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سمیرا زرگری: سرمربیگری من در تیم اسکی بانوان برای برخی ها سنگین است، مدرس سوئیسی به سرمربی پیشین ایران لقب سم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیرا زرگری: سرمربیگری من در تیم اسکی بانوان برای برخی ها سنگین است، مدرس سوئیسی به سرمربی پیشین ایران لقب سم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021