ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

سری A1 والیبال ایتالیا، یاران معروف و میرزاجان پور شکست خوردند، پیروزی شاگردان گربیچ در خانه

در بازی های شب گذشته سری A1 والیبال ایتالیا تیم های سیه نا، کاستلانا و مونزا مقابل حریفان خود شکست خوردند و تیم ورونا به پیروزی رسید.

سری A1 والیبال ایتالیا، یاران معروف و میرزاجان پور شکست خوردند، پیروزی شاگردان گربیچ در خانه

به گزارش خبرنگاران، در هفته پنجم سری A1 والیبال ایتالیا و در میان تیم هایی که لژیونر ایرانی در اختیار دارند، تنها یاران جواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی مقابل حریف خود به پیروزی رسیدند.

تیم سیه نا که سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را در اختیار دارد در سالن پالا بارتون شهر پروجا و در حضور 3299 تماشاگر به مصاف تیم این شهر رفت و با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد. ویلفردو لئون 23 امتیاز برای پروجا و فرناندو هرناندس 19 امتیاز برای سیه نا کسب کردند. سعید معروف نیز توانست 4 امتیاز برای سیه نا به دست آورد. این تیم با 5 شکست و 2 امتیاز در صندلی سیزدهم لیگ ایستاده است.

در بازی دیگری که در 3043 تماشاگر سالن AGSM شهر ورونا برگزار گردید، شاگردان نیکولا گربیچ در 3 ست متوالی و با نتایج 25 بر 18، 25 بر 17 و 28 بر 26 تیم سورا را شکست دادند. گربیچ که در این فصل مرتضی شریفی و جواد معنوی نژاد را در تیم خود دارد از این 2 بازیکن در ترکیب اصلی تیم ورونا استفاده کرد و هر کدام 7 امتیاز برای تیمشان کسب کردند. ورونا با 2 پیروزی، 2 شکست و 6 امتیاز، تیم هفتم جدول است.

یاران مجتبی میرزاجان پور در تیم کاستلانا نیز شب گذشته در سالن پالا یامامای میهمان تیم بودند و با نتیجه 3 بر یک مغلوب شدند. میرزاجان پور در این بازی 10 امتیاز برای کاستلانا کسب کرد. کاستلانا با 4 شکست و یک امتیاز در انتهای جدول 14 تیمی سری A قرار گرفته است.

امیر غفور که در این فصل، پیراهن شماره 10 تیم مونزا در اختیار دارد، شب گذشته مقابل پادووا مغلوب شد. بازیکنان مونزا این بازی خارج از خانه را 3 بر یک واگذار کرد. غفور 11 امتیاز برای تیمش کسب کرد. مونزا با 3 پیروزی، 2 شکست و 9 امتیاز در مکان پنجم جدول قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سری A1 والیبال ایتالیا، یاران معروف و میرزاجان پور شکست خوردند، پیروزی شاگردان گربیچ در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سری A1 والیبال ایتالیا، یاران معروف و میرزاجان پور شکست خوردند، پیروزی شاگردان گربیچ در خانه

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021