سرمربی تیم ملی جاده پس از 4 ماه معین می گردد، احتمال حضور رکابزنان در تور ترکیه و مالزی

به گزارش آوای بورالان، فدراسیون دوچرخه سواری بعد از گذشت حدود چهار ماه از بازی های آسیایی، تکلیف سرمربی تیم ملی جاده را بالاخره هفته آینده تعیین می نماید.

سرمربی تیم ملی جاده پس از 4 ماه معین می گردد، احتمال حضور رکابزنان در تور ترکیه و مالزی

به گزارش آوای بورالان، تیم دوچرخه سواری جاده ایران تنها سه ماه برای آماده شدن جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا فرصت دارد اما با این وجود هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی تعیین نیست. البته فدراسیون تصمیم گرفته با استفاده از تعدادی مربیان فعلا اردوی تیم ملی را شروع کند و روز دوشنبه در جلسه کمیته فنی تکلیف سرمربی تیم های ملی جاده و کوهستان را تعیین کند.

فدراسیون پیش از این یک گزینه ژاپنی را مد نظر داشت که با مشکل تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق او روبرو شد از این رو به نظر می رسد همکاری با این گزینه خارجی میسر نگردد.

فدراسیون بعد از بازی های آسیایی جاکارتا کادرفنی تیم ملی را برکنار کرد اما تاکنون سرمربی جدید انتخاب نشده است. قادرمیزبانی و مجید ناصری جزو گزینه ها بودند که این سمت را نپذیرفتند.

از طرف دیگر با توجه به اینکه تیمی نداریم که مانند قبل در تور های آسیایی شرکت کند و رکابزنان احتیاج به شرکت در مسابقات دارند بنابراین فدراسیون فعلا دو تور را مد نظر قرار داده تا در صورت دریافت دعوتنامه رکابزنان قبل از مسابقات قهرمانی آسیا حداقل در دو مسابقه شرکت نمایند.

فدراسیون تورهای آلانیا ترکیه و لانکاوی مالزی را در نظر دارد و در صورت نهایی شدن، رکابزنانی که قرار است در قهرمانی آسیا شرکت نمایند، در این تورها رکاب خواهند زد.

مسابقات جاده قهرمانی آسیا اوایل اردیبهشت سال آینده در ازبکستان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی جاده پس از 4 ماه معین می گردد، احتمال حضور رکابزنان در تور ترکیه و مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی جاده پس از 4 ماه معین می گردد، احتمال حضور رکابزنان در تور ترکیه و مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021