ساری: برای ما ایتالیایی ها وسوسه بازگشت به کشورمان قوی است

به گزارش آوای بورالان، مائوریتزیو ساری به شایعه حضورش روی نیمکت سرمربیگری یوونتوس دامن زد.

ساری: برای ما ایتالیایی ها وسوسه بازگشت به کشورمان قوی است

به گزارش آوای بورالان، مائوریتزیو ساری اصلی ترین گزینه جانشینی ماسیمیلیانو آلگری در یوونتوس است، سرمربی ایتالیایی که گفته می گردد با سران باشگاه چلسی برای فسخ قراردادش به توافقی دو جانبه دست پیدا نموده و در ازای دریافت 7 میلیون یورو در سال راهنمایی راه راه پوشان تورین را برعهده خواهد گرفت.

سرمربی کنونی آبی پوشان لندنی در گفت وگو با مجله آمریکایی وَنیتی فِیر گفت: برای ما ایتالیایی ها وسوسه بازگشت به کشورمان قوی است. وقتی خارج از ایتالیا هستیم، فکر می کنیم چیزی گم نموده ایم. سالی که گذشت، سال سختی برای من بود و بار دوری از دوستانم و خانواده پیرم را که به ندرت آنها را می بینم، به خوبی حس کردم اما در این سن من تنها حرفه ای تصمیم می گیرم.

سرمربی پیشین ناپولی اضافه کرد: طرفداران ناپولی می دانند که من چقدر آنها را دوست دارم. فصل گذشته برای این تصمیم به سرمربیگری چلسی گرفتم چون نمی خواستم راهنمایی یک تیم ایتالیایی دیگر را برعهده بگیرم. حرفه ای گری می تواند ما را به مسیرهای دیگر سوق دهد اما رابطه من با طرفداران ناپولی تغییری نخواهد کرد.

ساری در انتها اعلام نمود: باید به تیمی که در آن حضور دارید 110 درصد وفادار باشید. منظور از وفاداری چیست؟ و اگر یک روز باشگاه شما را کنار می گذارد باید چه کنید؟ آیا باید با زنی که از شما جدا شده، صادق بمانید؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساری: برای ما ایتالیایی ها وسوسه بازگشت به کشورمان قوی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: برای ما ایتالیایی ها وسوسه بازگشت به کشورمان قوی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021