خیابانهای پر گل زیباترین دهکده فرانسه

به گزارش آوای بورالان، دهکده Yvoire در منطقه Rhône-Alpes فرانسه قرار گرفته است. Yvoire که بیشتر اوقات با نام زیباترین دهکده فرانسه شناخته می‌شود، در ساحل دریاچه Geneva قرار گرفته است. این روستای قرون وسطایی، در قرن چهاردهم بنا نهاده شده است. در تابستان خیابان‌های این دهکده با انواع گل‌ها و گیاهان زیبا تزئین می‌شوند. پیاده‌روی در کوچه‌های باریک روستا، با این حال و هوای خوشایند، فوق‌العاده دلپذیر و رمانتیک است.

خیابانهای پر گل زیباترین دهکده فرانسه

باغ حواس پنجگانه (The Garden of Five Senses) مکانی عالی برای بازدید در تور فرانسه است. این مکان به معنای واقعی پنج حس شما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. صدها گونه از گل‌ها، درختان میوه و دیگر گیاهان معطر و خوشبو و همچنین هزارتوها و معماری‌های زیبا، بازدید از این مکان را به تجربه‌ای منحصر به فرد برای شما تبدیل می‌کنند.

Yvoire مکانی عالی برای بازدید در تور فرانسه است. باید تابستان به این دهکده زیبا بروید. در این زمان خیابان‌ها و کوچه‌ها پر می‌شوند از گل‌های زیبا و خوشبو. برای رسیدن به این دهکده می‌توانید از جاده D25 استفاده کنید. می‌توانید از Evian یا Thonon-les-Bains و با قایق به این دهکده برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "خیابانهای پر گل زیباترین دهکده فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیابانهای پر گل زیباترین دهکده فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021