ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

زیان آلمان از اعمال تحریم ها علیه روسیه

اسپوتنیک اظهار داشت آمریکا، کانادا و اروپا در نتیجه تحریم ها علیه روسیه متحمل زیان های اقتصادی گردیده اند، این درحالی است که آلمان بیشترین زیان را به این سبب متحمل گردیده است.

زیان آلمان از اعمال تحریم ها علیه روسیه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گزارش ها حاکی از آن است که آلمان بیشترین زیان را به سبب تحریم ها علیه روسیه متحمل گردیده است.

آمریکا، کانادا و کشور های عضو اتحادیه اروپا در نتیجه اعمال تحریم ها علیه روسیه متحمل زیان های اقتصادی گردیده اند، ولی گزارشی تازه نشان می دهد که برخی کشور ها از دیگران بیشتر آسیب دیده اند.

روزنامه دویچه ویرشافتس ناخریشتن Deutsche Wirtschafts Nachrichten به نقل از جولیان هینتس، اقتصاددان موسسه کیل برای اقتصاد دنیا، اظهار داشت بر اثر اعمال تحریم ها علیه روسیه و وضع تحریم های متقابل متعاقب آن توسط این کشور، اقتصاد آلمان حدود 727 میلیون دلار متضرر گردیده است.

وی اضافه نمود براساس برآوردها، آلمان 40 درصد کل زیان کشور هایی که روسیه را تحریم کردند را متحمل گردیده است.

این اقتصاددان خاطر نشان کرد مشکل اصلی اقتصاد آلمان خود تحریم ها نیست بلکه مشکلات در زمینه تامین منابع مالی فعالیت های تجاری با روسیه است.

وی اضافه نمود: خسارت اصلی، زیاد به علت تاثیر مستقیم تحریم ها نیست بلکه به این علت است که شرکت ها هم اکنون برای تامین منابع مالی تجارت خود با روسیه مشکل دارند، زیرا بیشتر بانک های آلمانی از روسیه خارج گردیده اند.

براساس اعلام اتاق بازرگانی آلمان-روسیه، تخمین زدن میزان دقیق خسارات ناشی از اعمال تحریم ها علیه مسکو سخت است.

این سازمان می افزاید برآورد های اخیر حاکی از صد ها میلیون یورو زیان در کوتاه مدت و میلیاردها یورو در بلندمدت است.

این نهاد همچنین هشدار داد در شرایطی که فعالیت تجاری شرکت های آلمانی در روسیه سخت تر می گردد، رقبای آسیایی جای آن ها را می گیرند.

ماه ژانویه سال 2018، جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا اذعان کرد که کشورش، متحدان اروپایی را وادار به اعمال تحریم های اقتصادی علیه روسیه نموده است.

به گفته بایدن، این امر فقط به علت کمک، هر چند از روی اکراه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان امکان پذیر بوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زیان آلمان از اعمال تحریم ها علیه روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با زیان آلمان از اعمال تحریم ها علیه روسیه

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021