ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

رویترز: چین، هند و ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه می دهند

به گزارش خبرنگاران، چین و هند در آستانه اعمال مجدد تحریم های آمریکا علیه ایران در 4 نوامبر (13 آبان) اعلام کردند که به خرید نفت از تهران ادامه می دهند چرا که منابع کافی برای جایگزین کردن نفت ایران وجود ندارد.

رویترز: چین، هند و ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه می دهند

خبرگزاری رویترز این خبر را به نقل از منابع آشنا به موضوع تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اعلام نموده است. این منبع همچنین می گوید ترکیه نیز موضع مشابهی اتخاذ نموده است.

به گزارش این رسانه، این تصمیم چین و هند در کنار نگرانی ها از افزایش قیمت نفت، دولت ترامپ را به این نتیجه رسانده است که به امکان توافق های دوجانبه با برخی کشورها فکر کند و آنها را به خاطر خرید نفت ایران مشمول سیاست ها و تحریم های تنبیهی خود نکند.

به گزارش یورونیوز، در دولت ترامپ دو جریان با دو طرز فکر متفاوت در زمینه تحریم نفتی ایران وجود دارد: یک جریان به رهبری جان بولتون، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ است که سخت ترین رویکرد ممکن را اتخاذ نموده است و خواستار به صفر رسیدن فوری خرید نفت از ایران است.

جریان دیگر مقامات وزارت خارجه آمریکا هستند که می خواهند تحریم ها را طوری پیش ببرند که باعث انفجار قیمت نفت نشود، موضوعی که می تواند به آمریکا و متحدانش آسیب وارد کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رویترز: چین، هند و ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با رویترز: چین، هند و ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه می دهند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021