رومن فروم، شاهدی بر عظمت روم باستان

به گزارش آوای بورالان، فروم رومی (Roman Forum) یا رومن فروم (میدان رومی) در شهر رم در ایتالیا قرار دارد. در قلب شهر ابدی رم، شما می‌توانید خرابه‌های محلی را پیدا کنید که زمانی مهم‌ترین و باشکوه‌ترین نقطه در امپراتوری روم بوده است. این خرابه‌ها زمانی ساختمان‌های دولتی را در خود جای داده بودند. شهروندان در این مکان جمع می‌شدند تا پیروزها را جشن بگیرند، در انتخابات، محاکمه‌ها و مناقصه‌های تجاری شرکت کنند و حتی به تماشای مسابقات گلادیاتورها بنشینند.

رومن فروم، شاهدی بر عظمت روم باستان

قدیمی‌ترین ساختمان در رومن فروم به قرن هشتم قبل از میلاد بر می‌گردد. بزرگترین و مشهورترین بازسازی‌ها در این مکان در زمان امپراتور Augustus انجام شد. امروزه رقم خیره‌کننده 4.5 میلیون نفر از توریست‌های تور ایتالیا هر سال از رومن فروم دیدن می‌کنند. رومن فروم از آن دست مکان‌هایی است که هر کسی باید یک بار در طول زندگیش آن را ببیند.

در رومن فروم شما از قدم زدن در تاریخ و دیدن ساختمان‌های روم باستان لذت خواهید برد. می‌توانید درخشش و روح روم باستان را در این بناهای به خوبی حفظ شده ببینید. تمام طول سال برای بازدید از رومن فروم عالی است. تابستان فصل پر گردشگر ایتالیا است، بنابراین اگر می‌خواهید در مدت تور ایتالیا با انبوه توریست‌ها مواجه نشوید، فصل دیگری را برای سفر انتخاب کنید. پاهایتان تنها وسیله‌ها برای رسیدن به رومن فروم هستند. البته پیاده‌روی بهترین راه برای دیدن مرکز تاریخی شهر رم نیز هست.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "رومن فروم، شاهدی بر عظمت روم باستان" امتیاز دهید

1 کاربر به "رومن فروم، شاهدی بر عظمت روم باستان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رومن فروم، شاهدی بر عظمت روم باستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021