ساعت کاری شرکت شنبه الی چهارشنبه 10:00 الی 16:00 می‌باشد. مقاصدی که در حال حاضر (تیر ماه 1400) امکان سفر توریستی به آنها وجود دارد شامل: ترکیه، دبی، مالدیو، ارمنستان در آسیا و فرانسه و اسپانیا با شرایط خاص در اروپا می‌باشد. با توجه به پاندمی ویروس کرونا Covid-19 امکان سفر توریستی به سایر مقاصد وجود ندارد و یا بسیار دشوار است.

روایت سایت ایتالیایی از توضیح حال سرمربی جدید استقلال: استراماچونی، از سرنوشت ظالمانه تا شروعی جدید در ایران

یک سایت ایتالیایی درباره ماجرای جدیدی که سرمربی سابق تیم فوتبال اینتر وارد آن شده، گزارشی منتشر نموده و آن را شروعی تازه برای این مربی جوان دانسته است.

روایت سایت ایتالیایی از توضیح حال سرمربی جدید استقلال: استراماچونی، از سرنوشت ظالمانه تا شروعی جدید در ایران

به گزارش خبرنگاران، در آستانه برگزاری مراسم معارفه آندره آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال، سایت گل دی تاچوی ایتالیا گزارشی درباره دوران حرفه ای این مرد 43 ساله منتشر نموده است.

در این گزارش با عنوان استراماچونی، از سرنوشتی ظالمانه تا شروعی تازه در ایران درباره مرد ایتالیایی که سابقه مربیگری اینتر را در کارنامه دارد، می خوانید: آندره آ استراماچونی بعد از دوران بازیگری که خیلی زود متوقف شد و بعد از برکناری های فراوان به عنوان سرمربی، وارد ایران می گردد تا راهنمایی استقلال را برعهده بگیرد. روز 13 ژوئن، استراماچونی با استقلال، در دسته اول فوتبال ایران قراردادی دو ساله بست. یک شروع تازه برای مربی رمی بعد از بیش از یک سال وقفه در کار و بعد از حرفه ای تؤام با تلخ و شیرینی های زیاد که خیلی زود شروع شد. او فوتبالش را با تیم روموئلا استارت زد، جایی که آن را در سن 14 سالگی ترک کرد تا به بولونیا برود. تنها 18 سالش بود که فوتبال حرفه اش شروع شد و به ترکیب اصلی تیمش در سری C1 رسید اما به خاطر مصدومیتی شدید از ناحیه زانو، دوران بازیگری او خیلی دوام نداشت. در آن واحد مینیسک و رباط های زانوی او به شدت آسیب دید و به این ترتیب تقدیری ظالمانه گریبان او را گرفت تا مسابقه ای که می تانست مهمترین مسابقه دوران بازیگری اش باشد، متأسفانه به آخرین بازی او به عنوان فوتبالیست تبدیل گردد. در واقع بعد از ریکاوری از آن حادثه و کوشش های مکرر برای بازگشت به زمین بازی، استراماچونی در نهایت مجبور شد که کفش هایش را آویزان کند. در مواجهه با چنین سرنوشت تلخی، پسر جوان ایتالیایی وارد وادی مطالعه و کس دانش شد و به توصیه مدیربرنامه هایش خودش را برای تبدیل شدن به یک مربی آماده کرد.

استراماچونی در سن 25 سالگی زندگی حرفه ای جدیدش را به عنوان سرمربی شروع کرد و در سطح منطقه ای مشغول به کار شد. ابتدا در تیم AZ اسپورت (تیمی در رده جوانان در شهر رم) و سپس در روموئلا مشغول به کار شد و تا سال 2005 در آنجا ماند. او سال 2003 مدرک مربیگری اش برای راهنمایی تیم های جوانان را کسب نموده بود. سال 2005 استراماچونی بعد از کسب دو عنوان ملی در سال های 2007 و 2010 به کادر فنی تیم جوانان باشگاه رم پیوست. او را برونو کونتی (سرمربی سابق رم و رئیس فعلی تیم های پایه این باشگاه) به این باشگاه برد و تا 6 سال بعد در جالوروسی حضور داشت. در آن 6 سال، استراماچونی دو عنوان قهرمانی در لیگ جوانان ایتالیا کسب کرد که یکی از آنها بدون حتی یک شکست بود. در همان حال که جوانان رم را راهنمایی می کرد، استراماچونی، توانست در رشته حقوق از دانشگاه شهر رم فارغ التحصیل گردد. او سپس راهی میلان شد تا جای فولویو پئا، سرمربی تیم پریماورا (جوانان) اینتر را بگیرد.

در ادامه گزارش گل دی تاچو درباره استراماچونی آمده است: در تاریخ 25 مارس سال 2012، استراماچونی تیمش را قهرمان رقابت های زیر 19 سال اروپا کرد و به سبب این پیروزیتش توانست اعتماد سران باشگاه را جلب کند تا او جانشین کلودیو رانیری اخراجی نمایند. به این ترتیب استراماچونی 36 ساله دوران مربیگری اش در رده بزرگسالان را با راهنمایی اینتر شروع کرد. او چند هفته باقی مانده به خاتمه فصل را با 5 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست پشت سر گذاشت و توانست برای اینتر سهمیه لیگ اروپا بگیرد. اینتر یک فصل دیگر به استراماچونی اعتماد کرد و او ملزم شد در دوره های مربیگری کسب مدرک حرفه ای یوفا که برای راهنمایی تیم های سطح اول فوتبال اروپا لازم بود شرکت کند. در همان حال اما نتایجی که او در زمین بازی کسب می کرد هم فوق العاده بودند. تیم او 9 بازی پشت سر هم را برد و دو هفته به خاتمه مرحله گروهی، جواز حضور به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا را کسب کرد اما از ماه دسامبر همان سال برای استراماچونی همه چیز شروع به تغییر کرد. تاتنهام، نراتزوری را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا حذف کرد. اینتر سپس در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا به رم باخت و در نیمه دوم فصل هم تنها 19 امتیاز کسب کرد. به این ترتیب استراماچونی اخراج شد و جای خود را به والترماتزاری داد. در خاتمه فصل اتفاق بدتری هم در انتظار استراماچونی بود و او حتی نتوانست مدرکش را از یوفا بگیرد. دلیل آن هم غیبت بیش از اندازه در کلاس های مربیگری بود. او در ماه سپتامبر دوباره در این کلاس ها شرکت کرد و بالاخره توانست مدرکش را بگیرد.

بعد از یک سال وقفه، استراماچونی به اودینزه پیوست و آنجا هم فصلی کم فروغ را تجربه کرد که باعث شد اخراج گردد و جای خودش را به استفانو کولانتونو بدهد. او سپس به یونان سفر کرد تا سرمربی پاناتینایکوس گردد اما حتی در آنجا هم پیروز نبود و حضورش تنها یک سال دوام داشت. این داستان برای او در جمهوری چک و اسپارتا پراگ - تیمی که با آن قراردادی دو ساله داشت اما بعد از تنها 10 ماه برکنار شد - هم تکرار شد. و حالا نوبت به تهران و قراردادی دو ساله با استقلال رسیده است، امیدوار به اینکه خاتمه در این تیم بتواند به آن ثباتی که پیش از این هرگز پیروز به یافتن آن نشده است، برسد.

به "روایت سایت ایتالیایی از توضیح حال سرمربی جدید استقلال: استراماچونی، از سرنوشت ظالمانه تا شروعی جدید در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت سایت ایتالیایی از توضیح حال سرمربی جدید استقلال: استراماچونی، از سرنوشت ظالمانه تا شروعی جدید در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021