با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

گشتی در رنگارنگ ترین شهر کانادا

St. John's در استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا قرار دارد. شهر سینت جانز بزرگترین شهر این استان بوده و به عنوان یکی از رنگارنگ‌ترین شهرهای دنیا شناخته می‌شود. معمولا انسان انتظار دارد این رنگ‌های سرزنده و خانه‌های رنگین‌کمانی را در مکان‌هایی که همیشه گرم و آفتابی هستند ببیند. سینت جانز همیشه خنک است، با این حال این سردی مردم محلی را از رنگ کردن خانه‌هایشان با رنگ‌های روشن و شاد باز نمی‌دارد.

گشتی در رنگارنگ ترین شهر کانادا

طبیعت دست نخورده این شهر، فعالیت‌های بیرونی متنوع و بسیاری را برای گردشگران تور کانادا فراهم می‌کند. پارک Pippy یکی از بزرگترین پارک‌های شهری کانادا است و در برگیرنده زمین‌های گلف، مسیرهای اسکی و کوهنوردی و جانداران و گیاهان گوناگون است. پارک Bannerman با سبک ویکتوریایی‌اش یک زمین بیس‌بال و یک استخر شنا داشته و میزبان رویدادها و فستیوال‌های بسیار در طول سال است. این شهر همچنین برای فرهنگ سرزنده و موزه‌ها و گالری‌های متعددش مشهور است.

شهر St. John's بدون شک مقصدی جذاب است. از معماری منحصر به فرد و فرهنگ غنی‌اش گرفته تا فعالیت‌های بیرونی و رویدادهای متنوعش، سینت جانز شهری عالی برای دیدن در تور کانادا است. تابستان‌های این شهر گرم و زمستان‌هایش نسبتا معتدل هستند. در تمام طول سال می‌توان از جذابیت‌های این شهر لذت برد. فرودگاه سینت جانز این شهر را به دیگر شهرهای کانادا، شهرهای آمریکا، لندن و دوبلین متصل می‌کند. شما همچنین می‌توانید با اتوبوس یا قایق و از شهرهای مختلف کانادا به این شهر برسید.

به "گشتی در رنگارنگ ترین شهر کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشتی در رنگارنگ ترین شهر کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021