جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای

به گزارش آوای بورالان، شهر قدیمی شانگهای که سابقا با نام شهر چینی (Chinese city) شناخته می‌شد، با یک دیوار احاطه شده بود. این دیوار در سال 1912 برچیده شد. این منطقه از شانگهای مسافران تور چین را با معماری‌های سنتی شگفت‌انگیز، معابد، باغ‌ها و غذاهای سنتی عالی شیفته خود می‌کند. شب‌ها وقتی ساختمان‌ها با چراغ‌های رنگارنگ نورپردازی می‌شوند و مردم برای وقت گذراندن و تفریح به این منطقه می‌آیند، شهر قدیمی شانگهای زیبایی خاصی پیدا می‌کند.

جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای

با این که بیشتر ساختمان‌ها بازسازی شده‌اند با این حال از تاثیرگذاری‌شان چیزی کم نشده است. در بهار و پاییز یک نمایشگاه در معبد خدای شهر (City God Temple) برگزار می‌شود. در طول برگزاری فستیوال فانوس‌ها خیابان‌ها پر می‌شوند از فانوس‌های رنگارنگ. به نظر می‌آید شهر قدیمی شانگهای هیچ وقت نمی‌خوابد و همیشه پر است از مردم محلی و همچنین مسافران تور چین: کسانی که نمی‌خواهند به هیچ عنوان شانس لذت بردن از این محله تماشایی را از دست بدهند.

بازدید از معماری‌های باستانی و امتحان مزه غذاهای خوشمزه سنتی، سوغات کسانی است که در تور چین از این محله پر جنب و جوش و سرزنده‌ی شانگهای دیدن می‌کنند. هر زمانی از سال برای دیدن شهر قدیمی شانگهای مناسب است. فستیوال توریسم شانگهای در اکتبر برگزار می‌شود. در زمان فستیوال می‌توانید از هنرهای فولکلور، غذاهای سنتی و نمایش‌های ویژه لذت ببرید. در شانگهای می‌توانید به راحتی و با اتوبوس به این محله بیایید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوه گری مسحورکننده نورها در شهر قدیم شانگهای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021