رزمایش دریایی مصر و فرانسه در آب های مدیترانه

فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر از اجرای رزمایش نیروهای دریایی مصر و فرانسه در آب های دریای مدیترانه اطلاع داد.

رزمایش دریایی مصر و فرانسه در آب های مدیترانه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نیروهای دریایی مصر و فرانسه رزمایشی را در چارچوب ناوگان شمالی و با مشارکت ناوچه مصری دمیاط و ناوچه فرانسوی جین بارت برگزار کردند.

این رزمایش در چارچوب طرح فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر برای تقویت و حمایت از همکاری نظامی با تمامی کشورهای دوست و برادر و در راستای حمایت از ارکان همکاری مشترک بین نیروهای مسلح مصر و فرانسه برگزار گردید.

طبق گزارش وبگاه الیوم السابع، فرماندهی کل نیروهای مسلح از این رزمایش به عنوان رزمایش کوتاه یاد نموده و گفته است که رزمایش مذکور شامل آموزش برنامه ریزی و تدارک برای اجرای مأموریت های رزمی در دریا با استفاده از گروه های فرماندهی دو طرف، اجرای فعالیت های رزمی از جمله استفاده از بالگردها با هدف حمایت از فعالیت های رزمی یگان های دریایی و نیز تقویت اقدامات مربوط به امنیت دریایی و اجرای سناریوهای مختلف مربوط به این اقدامات همانند حق بازرسی کشتی های مشکوک بوده است.

این تمرینات در راستای حمایت از ارکان همکاری مشترک بین نیروهای مسلح مصر و فرانسه، تقویت مهارت ها، تبادل تجربیات و آموزش شیوه های اجرایی و شناخت مدرن ترین سیستم ها و شیوه های مبارزاتی و نیز حمایت از کوشش های مربوط به برقراری امنیت و ثبات در منطقه اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "رزمایش دریایی مصر و فرانسه در آب های مدیترانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش دریایی مصر و فرانسه در آب های مدیترانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021