سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از شنزن به لس آنجلس راه اندازی شد

به طور متوسط، هر روز، خطوط هواپیمایی چین، ظرفیت جایگاه 30000 نفری را در پروازهای خارج از شنزن ارائه می دهد. این شرکت با بیش از روزانه 179 پرواز به 47 مقصد داخلی و خارجی فعالیت می نماید.

سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از شنزن به لس آنجلس راه اندازی شد

پکن گفت که در روز 7 دسامبر، پروازهای غیرقابل توقف هواپیمایی چین بین شنزن و لس آنجلس از فرودگاه بین المللی شنزن بایون خارج خواهند شد. این راستا جدید به سبد رو به رشد روابط بین المللی در شنزن افزوده می گردد و به ارتقای تبادل مالی و فرهنگی میان جنوب چین و ساحل غربی ایالات متحده یاری خواهد نمود.

در سال 2016، بیش از 5 میلیون گردشگر بین چین و ایالات متحده سفر نموده اند. چین به عنوان مقصد اصلی در آسیا انتخاب شده است. لس آنجلس همچنین اولین شهر آمریکا بود که در طول یک سال بیش از یک میلیون بازدیدنماینده چینی پذیرفته است.

راستا هوایی بدون توقف چین به لس آنجلس، زمان سفر را بین شنزن و لس آنجلس به بیش از 12 ساعت کاهش می دهد و یک ارتباط مناسب برای مسافران و سفرهای تجاری فراهم می نماید.

در سال های اخیر، هواپیمایی چین جهت راهکارهای مهم دولتی، شبکه دنیای خود را گسترش داده است: از جمله سیاست یک کمربند، یک راستا (One Belt، One Road) که به توسعه کمربندهای مالی رودخانه یانگ و منطقه خلیج گوانگدونگ، هنگ کنگ و ماکائو پرداخته و از این طریق به گسترش شبکه مالی دنیای خود پرداخته است.

هواپیمایی چین در حال حاضر از چهار ایستگاه اصلی در پکن، چنگ دو، شانگهای و شنزن پرواز می نماید. در همین حال، هواپیمایی چین و شنزن همچنین با گسترش کامل شبکه راستای بین المللی شنزن، با حمایت کامل شهرداری دولتی شن زن، گسترش یافته است.

در سال 2016، هواپیمایی چین با شرکت هواپیمایی شنزن همکاری کرد تا راستا جدیدی بین شنزن و لس آنجلس به وسیله پکن و راستا بدون توقف بین شنزن و فرانکفورت راه اندازی کند. این خدمات جدید، شبکه بین المللی راستایابی شنزن را گسترش داد و به توسعه فرودگاه بین المللی شنزن Baoan یاری کرد. آن ها همچنین به فکر راه اندازی یک ستون مهم از استراتژی هواپیمایی چین برای بهبود پوشش راستا در جنوب چین هستند.

به طور متوسط، هرروز، خطوط هواپیمایی چین، ظرفیت جایگاه 30،000 نفر را در پروازهای خارج از شنزن ارائه می دهد. این شرکت با بیش از روزانه 179 پرواز به 47 مقصد داخلی و خارجی فعالیت می نماید. هواپیمایی شنزن به عنوان یک شرکت هواپیمایی در چین، دارای 200 فروند هواپیما و 220 خطوط داخلی و بین المللی است.

در آینده، شرکت هواپیمایی چین و شنزن همچنان به همکاری خود با ابتکار عمل و سیاست One Belt، One Road به یکی از اهداف بزرگ خود یعنی دنیای شدن دست پیدا می نماید، زیرا شبکه هوایی خود را در جنوب چین گسترش می دهد و فورا ارتباط بین شنزن و سایر نقاط دنیا نیز برقرار می گردد.

اطلاعات پرواز

راستا جدید بین شنزن و لس آنجلس تحت ه پرواز شمار CA769 / 70 در یک برنامه سه بار در هفته ای (شنبه، دوشنبه و پنجشنبه) اجرا می گردد. پروازهای خروجی در ساعت 23:30 از شنزن خارج می گردد و در ساعت 20: 00 به لس آنجلس می رسد.

پروازهای خروجی از لس آنجلس در ساعت 22:50 خارج می گردد و روز سوم در ساعت 05:40 به شنزن می رسد. همه زمان ها به وقت محلی است.

این راستا هواپیمایی جدید چین توسط هواپیمایی بوئینگ 787-9 و هواپیمای Dreamliner پشتیبانی می گردد و با طراحی سه کلاسه کابین ها (کلاس تجاری، کلاس مالی برتر و کلاس مالی) پیکربندی شده است. همه کلاس ها مجهز به صفحه نمایش لمسی 11 اینچی هستند تا در پرواز سرگرمی برای مسافران ایجاد نمایند.

به "سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از شنزن به لس آنجلس راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از شنزن به لس آنجلس راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021