راهیابی انیمیشن کوتاه ایرانی به جشنواره هندیکپ فرانسه

به گزارش خبرنگاران، جشنواره هندیکپ فرانسه که با تمرکز بر فیلم هایی با موضوع سلامتی برگزار می گردد در این دوره خود میزبان منو ببین به عنوان تنها نماینده ایران در این جشنواره خواهد بود. سومین دوره این جشنواره از تاریخ 1 لغایت 6 فوریه 2019 (12 تا 17 بهمن) در شهر لیون فرانسه برگزار خواهد شد.

راهیابی انیمیشن کوتاه ایرانی به جشنواره هندیکپ فرانسه

در خلاصه داستان منو ببین آمده است: پسرکی در دنیایی از اضطراب و ترس زندگی می­ کند؛ ترسی که برای دیگران معنا ندارد و نادیده گرفته می ­شود. دنیا عادی در جریان است، اما همه چیز برای او تنهایی و تاریکی است.

عوامل انیمیشن منو ببین عبارتند از کارگردان: رضا مهرانفر، تهیه کننده: مریم صانعی، نویسنده: مونا شاهی و غلامعلی میکاییلی، سوپروایزر بخش انیمیشن: اسفندیار حاجی اسدالهی، مدیر دوبلاژ: یگانه رمضانی، صداگذار: آرش قاسمی، امور جشنواره­ های بین­ المللی: فیدان فیلم، مشاور رسانه­ ای: سعیده الله­ دادی.

رضا مهرانفر فارغ­ التحصیل فیلمسازی و کارگردانی انیمیشن و کارشناس ارشد پژوهش هنر و عضو رسمی انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران و آسیفای بین الملل است. او ساخت چند فیلم کوتاه انیمیشن و کارگردانی و تهیه چندین سریال و مجموعه انیمیشن و هم­چنین چند برنامه تلویزیونی از جمله کودک شو را در کارنامه خود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راهیابی انیمیشن کوتاه ایرانی به جشنواره هندیکپ فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی انیمیشن کوتاه ایرانی به جشنواره هندیکپ فرانسه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021