!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

راه حل جالب دولت سوئیس در راستای تامین امنیت انتخابات ، استخدام هکرها برای کنترل سیستم رای دهی الکترونیک

به گزارش آوای بورالان، دولت سوئیس با هدف تامین امنیت انتخابات خود از یک راه حل جالب یاری خواهد گرفت. این کشور قصد دارد با استخدام هکرها و پرداخت پاداش های نقدی به ارزش 30 هزار دلار به تامین امنیت سیستم رای گیری الکترونیک بپردازد.

راه حل جالب دولت سوئیس در راستای تامین امنیت انتخابات ، استخدام هکرها برای کنترل سیستم رای دهی الکترونیک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دولت سوئیس سیستم رای دهی آینده خود را با یاری هکرها ایمن تر از همیشه خواهد نمود. سخنگوی دولت در یک نشست مطبوعاتی گفت: هکرهای متعهد از سراسر دنیا می توانند به سیستم ما بپیوندند و به ارتقای امنیت سیستم ما یاری نمایند.

تست نفوذ عمومی (PIT) بین 25 فوریه تا 2 مارس برگزار می گردد و پاداش نقدی بین 100 تا 30،000 دلاری در دسترس هکرهایی است که در این آزمون همکاری نمایند.

شرکت ها و محققان امنیتی باید پیش از آغاز رسمی جلسه PIT ثبت نام نمایند. ثبت نام به شرکت نمایندگان اجازه قانونی برای حمله به سیستم های دولتی را ارائه می دهد، در نهایت نیز پاداش های نقدی را برای افرادی که برای اولین بار یک مسئله و نقض امنیتی را گزارش می دهند، پرداخت می گردد.

افزون بر این ها، مقامات سوئیس شرکت سوئیسی SCRT SA را به عنوان یک سیستم شخص ثالث مستقل استخدام نموده اند که گزارش های آسیب پذیری را آنالیز خواهد نمود.

حکومت سوئیس تصمیم گرفته تا آزمونهای نفوذ عمومی را در سیستم رای دهی الکترونیکی خود برای افزایش اعتماد دولت به این سیستم ها اجرایی کند. دولت سوئیس اظهار داشت که سیستم رای دهی الکترونیکی تا کنون بیش از 300 جلسه آزمون خصوصی را طی نموده است.

مقامات معتقدند که رای دهی الکترونیکی برای شهروندان سوئیس که در خارج از کشور زندگی می نمایند روند رای دادن را آسان می نماید.

منبع: انتخاب

به "راه حل جالب دولت سوئیس در راستای تامین امنیت انتخابات ، استخدام هکرها برای کنترل سیستم رای دهی الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل جالب دولت سوئیس در راستای تامین امنیت انتخابات ، استخدام هکرها برای کنترل سیستم رای دهی الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021