ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان

به گزارش آوای بورالان، ذخیره‌گاه طبیعی یادینگ (Yading Nature Reserve)، در شهرستان Daocheng، در استان سیچوان چین قرار گرفته است. Yading که در ارتفاعی بالا نسبت به سطح دریا قرار گرفته، به معنای واقعی کلمه یک پناهگاه طبیعی است. دنیای بیرون، این منطقه را تازه در اواخر دهه 1990 شناخت. یادینگ بسیار خاص بوده و زیارت‌کنندگان بودایی زیادی به این منطقه زیبا می‌آیند. سه قله در این منطقه توسط دالای لامای پنجم تقدیس شده‌اند.

ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان

مسافران تور چین برای لذت بردن از طبیعت بی‌مانند این منطقه و یک کوهنوردی فراموش‌نشدنی در کوهستان‌ها به این منطقه می‌آیند. با شروع از دهکده Yading، کامل کردن مسیر دور کوهستان‌های مقدس شش روز به طول می‌انجامد. هوای این منطقه تازه، آسمان آبی و آب نهرها زلال و قابل نوشیدن است. جمعیتی زیادی به این منطقه نمی‌آیند، که باعث شده این منطقه خاص‌تر شود.

دیدن چند عکس از این منطقه، تنها شما را به سمت چمدان‌هایتان برای سفر به چین هدایت می‌کند. مناظر این منطقه به یقین نفس‌گیرند. برای کوهنوردی نیاز نیست که حرفه‌ای باشید، ولی باید وضعیت فیزیکی خوبی داشته باشید. مسیرهای کوهنوردی در مناطق کوهستانی در ارتفاع بالا قرار دارند.

بهترین زمان سفر به این منطقه همین لحظه است، بدون هیچ درنگی. اگر می‌خواهید طبیعت هنوز بکر و دست نخورده این ذخیره‌گاه طبیعی را ببینید، باید همین حالا دست به کار شوید. البته چین برنامه دارد تا این منطقه را برای توریست‌های تور چین دسترس‌پذیرتر کرده و امکانات منطقه را توسعه دهد. آب و هوا در پاییز در مطلوب‌ترین و دلپذیرترین حالتش است. رسیدن به این منطقه یک ماجراجویی حسابی است. تنها یک اتوبوس از Kangding به Daocheng می‌رود. طی این مسیر 13 ساعت طول می‌کشد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان" امتیاز دهید

1 کاربر به "ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذخیره گاه طبیعی یادینگ چین، بهشت گمشده طبیعت دوستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021