!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

دیکتاتور پیشین اسپانیا نبش قبر می گردد

به گزارش آوای بورالان، حزب حاکم اسپانیا سعی می نماید مقبره ژنرال فرانکو را که در قبرستان دره مرگ در مادرید قرار گرفته است را خراب نموده و او را به قبرستانی در حومه مادرید موسوم به پاردو انتقال دهد.

دیکتاتور پیشین اسپانیا نبش قبر می گردد

به گزارش یورونیوز، حزب سوسیالیست اسپانیا پس از نزدیک به یک سال کوشش، پایان پیروز شد قانون جابجایی قبر فرانکو، دیکتاتور پیشین این کشور را اجرایی کند.

در حال حاضر مقبره باشکوه فرانکو در 50 کیلومتری شمال مادرید قراردارد. جمهوری خواستار و مخالفان دیکتاتور مشهور اسپانیا که عامل کشتار صدها هزار نفر در جنگ داخلی و مهاجرت میلیون ها اسپانیایی بود امیدوارند با ویرانی مقبره فرانکو، دیگر اسپانیا رسما میزبان احزاب فاشیست در مکانی لوکس و باشکوه نباشد. ژنرال فرانکو تنها دیکتاتور قرن بیستم است که هم چنان در اروپا مقبره ای دارد که محل زیارت طرفداران ملی گرا و فاشیست اغلب اسپانیایی است.

اجرای قانون نبش قبر فرانکو در ماه های اخیر بدلیل شکایت خانواده وی به تعویق افتاد. پایان 25 سپتامبر گذشته دادگاه اسپانیا با رد شکایت خانواده دیکتاتور سابق، قانون مورد تصویب مجلس اسپانیا را اجرایی کرد و دوشنبه 21 اکتبر دولت تصمیم به نبش قبر فرانکو گرفت.

پدرو سانچز، نخست وزیر سوسیالیست اسپانیا، چه در مقام نماینده مجلس و چه در راس قدرت همیشه کوشش نموده است تا مقبره دیکتاتور را نابود کند. در جریان شکایت خانواده فرانکو از تصمیم مجلس بر نبش قبر، ابتدا کلیسای اسپانیا از این شکایت حمایت کرد اما پایان کاردینال اعظم اسپانیا گفت که کلیسا مانع از اجرای این تصمیم نخواهدشد.

ژنرال فرانکو، در سال 1975 در مقبره ای که خود دستور ساخت آنرا داده بود، دفن شد. مشکل اصلی مخالفان دیکتاتور اسپانیا این است که او در کنار جمعی از قربانیان جمهوریخواه جنگ داخلی اسپانیا به خاک سپرده شده است. قربانیانی که بدلیل مبارزه با فرانکو کشته شدند. ژنرال فرانکو بین سال های 1939 تا پیش از مرگ، 1975، رهبر اسپانیا بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "دیکتاتور پیشین اسپانیا نبش قبر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیکتاتور پیشین اسپانیا نبش قبر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021