!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

دیوار سفارت ایتالیا بار دیگر نقاشی شد

به گزارش آوای بورالان، سفارت ایتالیا در ایران که تصمیم دارد در یک پروژه فرهنگی با همکاری مشترک میان هنرمندان ایرانی و ایتالیایی و ارائه آثار آنها روی دیوار خارجی این سفارت­خانه به زیباسازی شهر تهران و پیوند هنر دو کشور یاری کند، عصر امروز (7 آذر ماه) دومین آثار این پروژه را با حضور جمعی از چهره­ های فرهنگی و هنری رونمایی کرد.

دیوار سفارت ایتالیا بار دیگر نقاشی شد

به گزارش ایسنا، مراسم رونمایی از اثر دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی در سفارت ایتالیا در تهران برگزار گردید. این پروژه حاصل همکاری مشترک میان کسرا رفیعی و مارکو اوگو (Marco ugo) است که قرار است به مدت 2 ماه روی دیوار خارجی سفارت ایتالیا به نمایش گذاشته گردد. این دومین همکاری مشترک میان دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی محسوب می گردد.

در ابتدای این مراسم که با حضور بعضی از چهره های فرهنگی و هنری ایرانی و ایتالیایی برگزار گردیده بود، جوزپه پرونه - سفیر ایتالیا- ضمن خوشآمدگویی در سخنانی کوتاه درباره اهداف شکل گیری این پروژه نیز توضیحاتی ارائه داد.

او اعلام کرد که این پروژه فقط نمایش دو اثر هنری نیست بلکه از مهمترین دستآوردهای اجرای این برنامه این است که دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی بتوانند در کنار هم کار نمایند و از این همکاری لذت ببرند تا از این طریق تجربه های جدید آورند و دوستی هایشان گسترش پیدا کند.

او همچنین درباره سبک کاری این دو هنرمند توضیحاتی را ارائه داد.

کسرا رفیعی نیز در سخنانی اعلام کرد: این 10 روزی که در کنار مارکو کار می کردیم، تجربه بسیار جالی بود. ما زبان مشترکی نداشتیم و هنر توانست این فاصله را میان ما پر کند.

مارکو که به عنوان هنرمند ایتالیایی با این پروژه همکاری داشت، اظهار کرد که پیش از شروع این پروژه با خاورمیانه و به ویژه کشور ایران آشنایی داشته و انجام این کار مشترک را تجربه ای جالب برشمرد.

در بخش پایانی مراسم از دو اثر خلق شده توسط دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی رونمایی شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دیوار سفارت ایتالیا بار دیگر نقاشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوار سفارت ایتالیا بار دیگر نقاشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021