!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

دوچرخه سوار زن ایرانی: با حضور در تیم اسپانیایی پیشرفت می کنم، برای از دست دادن سهمیه المپیک ناراحتم

به گزارش آوای بورالان، قرار است از طرف این تیم باشگاهی برای من دعوتنامه ارسال گردد و سپس دنبال کارهای دریافت ویزا باشم. من دو ماه فرصت دارم و فکر نمی کنم مسئله ای پیش بیاید. البته اگر من از لحاظ ویزا با مشکل روبرو شوم، باشگاه قرار داد من را از یک سال به شش ماه کاهش می دهد از این رو باید کوشش کنم مسئله ای در زمینه ویزا برای من پیش نیاید

دوچرخه سوار زن ایرانی: با حضور در تیم اسپانیایی پیشرفت می کنم، برای از دست دادن سهمیه المپیک ناراحتم

بانوی رکابزن ایران گفت: حضور در تیم باشگاهی اسپانیایی می تواند باعث گردد خیلی پیشرفت کنم و اگر المپیک را از دست داده ام اما از یک راه دیگر کوششم را برای پیروزیت بیشتر ادامه خواهم داد.

سمیه یزدانی در تبادل نظر با ایسنا درباره قرارداد خود با تیم باشگاهی تیکا اسپانیا بیان نمود: زمانی که در مسابقات قهرمانی آسیا 2019 مدال برنز گرفتم، این تیم به من پیشنهاد داد و اکنون نیز در آستانه فصل 2020 با من قرارداد یک ساله امضا کرد. برنامه ماه اول مسابقات هم به این صورت است که دو مسابقه در اسپانیا و دو مسابقه در ترکیه پیش رو داریم.

یزدانی در پاسخ به این پرسش که دغدغه اخذ ویزا دارد یا خیر، تاکید نمود: قرار است از طرف این تیم باشگاهی برای من دعوتنامه ارسال گردد و سپس دنبال کارهای دریافت ویزا باشم. من دو ماه فرصت دارم و فکر نمی کنم مسئله ای پیش بیاید. البته اگر من از لحاظ ویزا با مشکل روبرو شوم، باشگاه قرار داد من را از یک سال به شش ماه کاهش می دهد از این رو باید کوشش کنم مسئله ای در زمینه ویزا برای من پیش نیاید.

یزدانی در خصوص تاثیری که حضور در این تیم اسپانیایی می تواند روی کیفیت و پیشرفت دوچرخه سواری او داشته باشد، تاکید نمود: با توجه به اینکه در ایران تیم باشگاهی کنتینانتال برای بانوان نداریم و در سال فقط قهرمانی آسیا و دو مرحله لیگ جاده را داریم، بنابراین حضور در این تیم اتفاق خیلی خوبی برای من است چون در دوچرخه سواری تعداد مسابقات در سال باید بالای 50 مسابقه باشد. اکنون من با این تیم می توانم در ماه در چند مسابقه شرکت کنم و خیلی پیشرفت خواهم کرد. هدفم این است در سال های آینده جذب تیم های سطح بالاتری شوم و بتوانم در تورهای جهانی شرکت کنم از این رو به نظرم شروع حضورم در تیم های خارجی با این تیم اسپانیایی خوب است.

بانوی رکابزن ایران با اشاره به اینکه شانس کسب سهمیه المپیک را از دست داد، توضیح داد: هر زمان فیلم آخر خط مسابقه قهرمانی آسیا را می بینم افسوس می خورم چون من بخاطر 12 ثانیه سوم شدم و رکابزن کره ای دوم. در صورتی که اگر من دوم شده بودم الان می توانستم سهمیه المپیک را بگیرم و بابت از دست دادن سهمیه المپیک خیلی ناراحتم. با این حال اکنون حضورم در این تیم اسپانیایی می تواند اتفاق خوبی باشد. درست است سهمیه را از دست داده ام اما از یک راه دیگر کوششم را برای پیروز شدن ادامه می دهم.

منبع: عصر ایران

به "دوچرخه سوار زن ایرانی: با حضور در تیم اسپانیایی پیشرفت می کنم، برای از دست دادن سهمیه المپیک ناراحتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه سوار زن ایرانی: با حضور در تیم اسپانیایی پیشرفت می کنم، برای از دست دادن سهمیه المپیک ناراحتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021