دره های پر گل دهکده Castelluccio ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، Castelluccio در Umbria ایتالیا قرار گرفته است. این دهکده خیلی کوچک در ارتفاعات کوهستانی قرار گرفته و با طبیعتی فوق‌العاده زیبا احاطه شده است. با ارتفاع 1425 متری، Castelluccio بلندترین دهکده کوهستان‌های Apennine است. این دهکده به طور رسمی در قرن سیزدهم شکل گرفته اما خیلی قبل‌تر از آن نیز سکونتگاه رومی‌ها بوده است. دامنه‌های حاصلخیز کوهستان‌های این منطقه به زیر کشت می‌روند و محصول اصلی آن‌ها عدس است.

دره های پر گل دهکده Castelluccio ایتالیا

برای مسافران تور ایتالیا البته، این دهکده به عنوان مقصدی برای اسکی، اسب‌سواری و کوه‌پیمایی شناخته می‌شود. در این دهکده همچنین آموزشگاه‌های چترسواری و کایت‌سواری وجود دارد که یک پرواز فراموش‌نشدنی را برای علاقه‌مندان به این ورزش‌ها فراهم می‌کنند. این دهکده کوچک برای دره‌های رنگارنگش نیز مشهور است که در تابستان و بهار همزمان با شکوفه کردن گل‌ها، منظره‌هایی رویایی و مسحورکننده پیدا می‌کنند. دشت‌های پر شده از گل‌های شکوفه کرده خشخاش، کلزا و گل‌های وحشی، چشم‌اندازهای این منطقه، در این زمان از سال را شکل می‌دهند.

طبیعت خارق‌العاده و فعالیت‌های متنوع تفریحی، مهمترین دلایل گردشگران تور ایتالیا برای رفتن به این دهکده هستند. هر زمانی از سال این دهکده افسون‌کننده و جذاب است. برای دیدن گل‌های شکوفه کرده در دشت‌ها در بهار و تابستان (از اواخر می تا اوایل ژوئن) به این منطقه بروید. می‌توانید با اتومبیل شخصی به این دهکده زیبا برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "دره های پر گل دهکده Castelluccio ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دره های پر گل دهکده Castelluccio ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021