بازدید از یک دهکده اسپانیایی اصیل در جنوب اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، دهکده Casares در استان Málaga و در منطقه خود مختار اندلس اسپانیا قرار گرفته است. گفته می‌شود جولیوس سزار زمانی که ناراحتی کبد داشته در این محل درمان شده است. چشمه‌های سولفوریک با خاصیت درمانی دهکده Casares، همچنان جوشان هستند. مورها در قرن دوازدهم، قلعه خود را در این مکان بنا کردند. این زمانی بود که این شهر شروع به شکل گرفتن کرد.

بازدید از یک دهکده اسپانیایی اصیل در جنوب اسپانیا

شاخصه این دهکده زیبای اسپانیا، خانه‌های سفیدی‌اند که به صورت پلکانی بر روی دامنه تپه ساخته شده‌اند. می‌توان از طریق بخش جنوبی دهکده و جایی که یک پیاده‌راه ساخته شده، به دهکده دسترسی داشت. تاثیرات عربی و مسیحی را می‌توان بر تمام ساختمان‌های این دهکده دید. Casares بدون شک اصالت جنوب اسپانیایی خود را حفظ کرده است.

در تور اسپانیا در این دهکده شما می‌توانید از موزه مردم-تاریخ‌شناسی و از ساختمان‌های تاریخی دهکده دیدن کرده و از مناظر پانورامیک و زیبای اطراف لذت ببرید. تمام سال برای دیدن این دهکده خوش‌منظره مناسب است. زمستان‌ها معتدل و تابستان‌ها گرم هستند، با این حال آنچنان داغ نمی‌شوند. وقتی در جاده N340/A7 رانندگی می‌کنید می‌توانید مناظری عالی از اطراف را ببینید. دهکده‌های تاریخی و زیبای Manilva و Gaucin نیز در نزدیکی Casares هستند.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "بازدید از یک دهکده اسپانیایی اصیل در جنوب اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از یک دهکده اسپانیایی اصیل در جنوب اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021