دلیل درگیری لفظی کی روش و سرمربی ویتنام چه بود؟

یک رسانه ویتنامی دلیل درگیری لفظی سرمربیان تیم های ملی فوتبال ایران و ویتنام را خاطرنشان کرد.

دلیل درگیری لفظی کی روش و سرمربی ویتنام چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان بازی روز گذشته (شنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام در دور دوم از مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 که با برتری 2 بر صفر ایران انتها یافت، کارلوس کی روش در صحنه ای در کنار خط درگیری لفظی با هانگ سئو پارک، سرمربی 60 ساله تیم ملی فوتبال ویتنام پیدا کرد.

سایت دان وی یت ویتنام در خصوص علت این درگیری نوشت: کی روش و هانگ سئو پارک پیش از شروع بازی با روی خوش با یکدیگر خوش وبش کردند، اما اوضاع در ادامه به خوبی برای قهرمان آسیای جنوب شرقی پیش نرفت. کی روش با دقت تیم ملی فوتبال ویتنام و انگوین کوانگ های، خطرناک ترین بازیکن این تیم را مورد مطالعه قرار داده بود، به طوری که بازیکنان ایران به طور ویژه این هافبک ویتنام را زیرنظر داشتند. همین موضوع باعث شد کوانگ های در 30 دقیقه ابتدایی اشتباهات زیادی کند و این اتفاق عصبانیت شدید سرمربی ویتنام را در پی داشت.

این سایت مطلب خود را اینگونه ادامه می دهد: پس از خطای اشکان دژاگه روی کوانگ های، سرمربی 60 ساله ویتنام واکنش تندی از خود نشان داد و در دفاع از بازیکنش از داور خواست که نسبت به خطای بازیکن ایران واکنش نشان دهد که کارلوس کی روش هم بلافاصله به سمت پارک رفت و کنترل خود را از دست داد و سر این سرمربی کره ای فریاد زد. در ادامه داور مداخله کرد تا درگیری بین این دو مربی باید نگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلیل درگیری لفظی کی روش و سرمربی ویتنام چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل درگیری لفظی کی روش و سرمربی ویتنام چه بود؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021