دستگیری 334 نفر در بزرگترین عملیات ضدمافیایی در ایتالیا

بزرگترین عملیات ضد مافیایی طی 30 سال اخیر در ایتالیا به دستگیری 334 نفر انجامید.

دستگیری 334 نفر در بزرگترین عملیات ضدمافیایی در ایتالیا

به گزارش به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دادستان شهر کاتانزارو ایتالیا خاطرنشان کرد بزرگترین عملیات ضد مافیایی طی 30 سال اخیر در ایتالیا به دستگیری 334 نفر انجامید.

بر این اساس، نیرو های پلیس روز پنجشنبه 19 دسامبر عملیات مهمی را علیه یک گروه مافیایی در جنوب ایتالیا انجام دادند. در مجموع 334 نفر در این عملیات دستگیر شدند. نیکولا گراتری، دادستان شهر کاتانزارو در این باره گفت: این عملیات در 30 سال اخیر بی سابقه بوده است.

بین سال های 1986 تا 1992 میلادی در ایتالیا 350 عضو مافیا دستگیر و زندانی شدند و از آن موقع تا امروز عملیاتی به گستردگی عملیات روز پنجشنبه انجام نشده بود. به گفته دادستان، محدوده عملیات منطقه ای وسیع از کوهستان آلپ تا جزیره سیسیل را شامل می شد.

بنابر اعلام مطبوعات ایتالیا، افرادی نیز در آلمان، سوییس و بلغارستان دستگیر شده اند. سه هزار نیروی پلیس در این عملیات شرکت کردند. بیشتر مظنونان در بازداشت موقت هستند. در میان بازداشت شدگان، شخصیت های سیاسی، نیرو های امنیتی، وکلا، پیمانکاران و کارمندان دیده می شوند. اتهامات گوناگونی برای بازداشت شده ها مطرح است که از جمله آن ها می توان به شرکت در اقدامات مافیایی، اخاذی، کسب مال نامشروع، آدم کشی، پولشویی و تقلب اشاره نمود.

به "دستگیری 334 نفر در بزرگترین عملیات ضدمافیایی در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 334 نفر در بزرگترین عملیات ضدمافیایی در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021