!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین

به گزارش آوای بورالان، دریاچه Yamdrok یا Yamdrok Tso در تبت چین قرار دارد. این دریاچه بین پایتخت تبت یعنی لهاسا و شهر Gyantse قرار گرفته است. این دریاچه‌ی آب شیرین، یکی از دریاچه‌های مقدس تبت است. این دریاچه 72 کیلومتر طول دارد و طبیعت شگفت‌انگیز تبت آن را احاطه کرده است.

سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین

به خاطر قدرت‌های روحانی این دریاچه، دالای لاما و همچنین مردم محلی از این دریاچه زیارت می‌کنند. اهمیت قداست این دریاچه به بودای دوم مربوط است؛ کسی که بودائیسم را به تبت آورده است. معبد Samding در یکی از شبه جزیره‌های دریاچه ساخته شده است.

برای رفتن به تور چین و بازدید از تبت دلایل زیادی وجود دارد؛ ولی زیبایی این دریاچه و محیط اعجاب‌آور اطرافش می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل شما باشد. حس و حال آرامش‌بخش و روحانی این دریاچه کمتر رقیبی در دنیا دارد. شما می‌توانید در تمام طول سال از زیبایی این دریاچه لذت ببرید. زمستان‌های این منطقه نسبتا معتدل است، ولی با این حال ممکن است دریاچه به صورت کامل یخ بزند. توصیه می‌کنیم یک تور 5 روزه از لهاسا به مقصد این دریاچه داشته باشید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به دریاچه مقدس Yamdrok تبت در تور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021