دریاچه ای شگفت انگیز در کوهستان های کانادا

به گزارش آوای بورالان، دریاچه Waterton در آلبرتای کانادا قرار گرفته است. این دریاچه‌ی بی‌نظیر کوهستانی، با جنوب آلبرتا و مونتانای ایالات متحده آمریکا هم مرز است. پارک ملی دریاچه Waterton نیز به خاطر همین دریاچه به این نام نامگذاری شده است. این دریاچه، خوش‌منظره‌ترین و قابل‌توجه‌ترین جاذبه طبیعی این منطقه است.

دریاچه ای شگفت انگیز در کوهستان های کانادا

مناطق اطراف واترتون دربردارنده گونه‌های گیاهی متنوع هستند و توسط یونسکو محافظت می‌شوند. از جمله این مناطق طبیعی می‌توان به چمنزارها، جنگل‌های نیمه آلپی، بیشه‌زارهای درخت صنوبر، توندراهای مرتفع کوهستانی و مرداب‌های آب شیرین اشاره کرد. مسافران تور کانادا در این دریاچه می‌توانند یک قایق‌سواری هیجان‌انگیز بر روی یک کشتی قدیمی داشته باشند. این کشتی در امتداد سواحل Waterton حرکت کرده و شما می‌توانید مناظر این طبیعت دست نخورده و تماشایی را ببینید.

شهر Waterton در ساحل دریاچه قرار گرفته است. مسافران تور کانادا می‌توانند انواع امکانات و خدمات را در این شهر پیدا کنند و در نتیجه سفری راحت و به یاد ماندنی به این طبیعت بهشتی داشته باشند. از آنجا که طبیعت این منطقه به خوبی حفظ شده و بکر است، در نتیجه فرصتی عالی برای شما فراهم می‌آید تا لذت واقعی از طبیعت خالص کانادا را تجربه کنید. هر زمانی برای دیدن زیبایی‌های این دریاچه عالی است. کروز روی دریاچه از می تا نوامبر در دسترس است. شما می‌توانید به وسیله اتومبیل و از طریق بزرگراه شماره 5 به این دریاچه برسید. نزدیکترین شهر بزرگ در این منطقه شهر Calgary است.

 
منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "دریاچه ای شگفت انگیز در کوهستان های کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "دریاچه ای شگفت انگیز در کوهستان های کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه ای شگفت انگیز در کوهستان های کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021