!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر

به گزارش آوای بورالان، آتشفشان Kelimutu در جزیره Flores اندونزی و نزدیک شهر کوچک Moni قرار گرفته است. در دهانه این آتشفشان، سه دریاچه شگفت‌آور با رنگهای همیشه در حال تغییر وجود دارد. آب این دریاچه‌ها معمولا به رنگ قرمز، سبز و آبی هستند؛ با این وجود این رنگ‌ها به خاطر گازهایی که از آتشفشان بیرون می‌آیند و فعل و انفعالات شیمیایی را سبب می‌شوند به صورت مداوم تغییر می‌کنند.

دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر

مردم محلی باور دارند که این دریاچه‌ها آرامگاه ارواح اجداد آن‌ها هستند. بر طبق عقاید موروثی آن‌ها، رنگ این دریاچه‌ها گویای حال ارواح هستند. هیچکس نمی‌تواند رنگ این دریاچه‌ها را پیش‌بینی کند. گاهی اوقات رنگ دریاچه‌ها به رنگهای سفید و سیاه نیز تغییر می‌کند.

اگر کسی عاشق طبیعت و سیاحت باشد، دلایل زیادی برای متقاعد کردنش برای رفتن به تور اندونزی و بازدید از این دریاچه‌ها وجود ندارد. این آتشفشان حقیقتا مکانی منحصر به فرد بر روی زمین است. پارک ملی که آتشفشان در آن قرار دارد نیز مطمئنا ارزش دیدن را دارد. فصل خشک این منطقه از اندونزی (از آوریل تا سپتامبر) بهترین زمان برای رفتن به این آتشفشان است. نزدیک‌ترین فرودگاه‌ها به این منطقه در Maumere و Ende قرار دارند. گردشگران معمولا از بالی به این منطقه می‌آیند. از مونی به سمت آتشفشان یک راه وجود دارد.

به "دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021