دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر

آتشفشان Kelimutu در جزیره Flores اندونزی و نزدیک شهر کوچک Moni قرار گرفته است. در دهانه این آتشفشان، سه دریاچه شگفت‌آور با رنگهای همیشه در حال تغییر وجود دارد. آب این دریاچه‌ها معمولا به رنگ قرمز، سبز و آبی هستند؛ با این وجود این رنگ‌ها به خاطر گازهایی که از آتشفشان بیرون می‌آیند و فعل و انفعالات شیمیایی را سبب می‌شوند به صورت مداوم تغییر می‌کنند.

دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر

مردم محلی باور دارند که این دریاچه‌ها آرامگاه ارواح اجداد آن‌ها هستند. بر طبق عقاید موروثی آن‌ها، رنگ این دریاچه‌ها گویای حال ارواح هستند. هیچکس نمی‌تواند رنگ این دریاچه‌ها را پیش‌بینی کند. گاهی اوقات رنگ دریاچه‌ها به رنگهای سفید و سیاه نیز تغییر می‌کند.

اگر کسی عاشق طبیعت و سیاحت باشد، دلایل زیادی برای متقاعد کردنش برای رفتن به تور اندونزی و بازدید از این دریاچه‌ها وجود ندارد. این آتشفشان حقیقتا مکانی منحصر به فرد بر روی زمین است. پارک ملی که آتشفشان در آن قرار دارد نیز مطمئنا ارزش دیدن را دارد. فصل خشک این منطقه از اندونزی (از آوریل تا سپتامبر) بهترین زمان برای رفتن به این آتشفشان است. نزدیک‌ترین فرودگاه‌ها به این منطقه در Maumere و Ende قرار دارند. گردشگران معمولا از بالی به این منطقه می‌آیند. از مونی به سمت آتشفشان یک راه وجود دارد.

به "دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه های مقدس کلیموتوی اندونزی با رنگهای همیشه در حال تغییر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021