دریاچه های رنگارنگ دره Piora سوئیس

به گزارش آوای بورالان، دریاچه‌های دره Piora در کانتون Ticino سوئیس قرار دارند. Ritom، توم و Cadagno سه دریاچه‌ی این دره بسیار زیبا هستند. این دریاچه‌های شگفت‌انگیز با مناظر کوهستانی احاطه شده‌اند و چشم‌اندازهایی نفس‌گیر را به وجود آورده‌اند. دریاچه Cadagno، دریاچه‌ای meromictic است؛ به این معنی که در این دریاچه چند لایه آب وجود دارد که با هم ترکیب نشده و مخلوط نمی‌شوند. از این نوع دریاچه‌ها در اروپا تعداد کمی وجود دارد.

دریاچه های رنگارنگ دره Piora سوئیس

شما می‌توانید به وسیله قطار کابلی به این دره برسید. در مسیر حرکت این قطار نیز مناظری تماشایی در انتظار شما خواهند بود. مسافران تور سوئیس می‌توانند به یک گشت پیاده‌روی رفته و در مدت حدودا 3.5 ساعت هر سه دریاچه را ببینند. در این مکان تعداد زیادی غذاخوری و کافه وجود دارد و شما می‌توانید همزمان با میل کردن خوراکی‌های خوشمزه از مناظر پانورامیک اطراف لذت ببرید. خوراکی مخصوص این منطقه پنیر محلی معروف Piora است.

مناظر عالی، مسیرهای مناسب پیاده‌روی و طبیعت‌گردی و امکانات فراوان توریستی، دلایلی خوب برای سر زدن به این منطقه در مدت تور سوئیس هستند. بهترین زمان برای رفتن به این دره بین ماه‌های می تا اکتبر است. شما می‌توانید از دهکده Piotta به وسیله قطار کابلی به این دریاچه‌ها برسید. شما همچنین می‌توانید از فرودگاه Ambri در سوئیس یا با قطار از شهرهای مختلف ایتالیا به این دهکده برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "دریاچه های رنگارنگ دره Piora سوئیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریاچه های رنگارنگ دره Piora سوئیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021