اوشینن سوئیس، دریاچه ای برای تمام فصول

به گزارش آوای بورالان، دریاچه Oeschinen در منطقه Bernese Oberland سوئیس قرار دارد. این دریاچه در ارتفاع 1578 متری سطح دریا قرار داشته و به نوعی جواهر کوهستان‌های این منطقه است. این دریاچه توسط یونسکو  محافظت می‌شود. دریاچه Oeschinen با آب‌های تازه زیرزمینی تغذیه شده و منزلگاه تعداد زیادی ماهی است. ماهیگیری یک فعالیت محبوب در این دریاچه است؛ مخصوصا در زمستان زمانی که دریاچه با یک لایه یخ نازک پوشیده می‌شود.

اوشینن سوئیس، دریاچه ای برای تمام فصول

اسکی‌بازان و کوهنوردان نیز عاشق این منطقه‌اند. مناظر نفس‌گیر، توریست‌های تور سوئیس را در تمام طول سال به این منطقه جذب می‌کنند. در تابستان کل منطقه سرسبز و پرگل می‌شود و فرصتی عالی برای یک پیاده‌روی نشاط‌آور در هوای تازه کوهستان فراهم می‌کند. در زمستان نیز اسکی، اسنوبردسواری و ماهیگیری در یخ، عاشقان فعالیت‌های زمستانی را به این منطقه می‌کشاند. شما می‌توانید به وسیله تله کابین به این دریاچه برسید.

طبیعت زیبا، انواع فعالیت‌های تفریحی و ورزشی و امکانات فراوان توریستی دلایلی قانع‌کننده برای انتخاب این منطقه در تور سوئیس هستند. هر وقتی از سال جذابیت‌های مخصوص به خود را داشته و در نتیجه کل سال برای رفتن به این منطقه عالی است. برای رسیدن به این دریاچه می‌توانید به وسیله ماشین، اتوبوس و قطار به Kandersteg بروید. از محل دهکده تا دریاچه را می‌توانید با پای پیاده طی کنید. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید تاکسی نیز بگیرید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "اوشینن سوئیس، دریاچه ای برای تمام فصول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوشینن سوئیس، دریاچه ای برای تمام فصول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021