مناظر سورئال دریاچه ابراهیم در کانادا

به گزارش آوای بورالان، دریاچه آبراهام (Abraham Lake) در استان آلبرتا کانادا قرار گرفته است. این دریاچه مصنوعی با پیرامون افسون‌کننده‌اش به یکی از زیباترین جاذبه‌های این منطقه در زمستان تبدیل شده است. دما در این محل ممکن است تا منفی 30 درجه سلسیوس نیز پایین بیاید. این دمای پایین این دریاچه بزرگ را منجمد می‌کند؛ البته منجمد شدن این دریاچه نیست که آن را شگفت‌انگیز می‌کند.

مناظر سورئال دریاچه ابراهیم در کانادا

دایره‌های عجیب و خاصی که در زیر سطح آب دیده می‌شوند، حباب‌های یخ زده گاز قابل اشتعال متان هستند. این حباب‌ها از عمق دریاچه آمده و نتیجه فعالیت زیستی باکتری‌هایی هستند که مواد ارگانیک را تجزیه می‌کنند. فعالیت‌های باکتری‌ها پدیده‌ای غیر معمول ایجاد می‌کند که در زمستان به منظره‌ای خارق‌العاده تبدیل می‌شوند.

این دریاچه و محیط اطرافش مکان‌هایی فوق‌العاده زیبا هستند که می‌توانید در تور کانادا به دیدن آن رفته و یک پیاده‌روی عالی در طبیعت داشته باشید. هر زمانی برای بازدید از این شاهکار طبیعت عالی است، اما برای دیدن حباب‌های یخی (کمی شاهکارتر) باید زمستان به این منطقه بروید. این دریاچه در شمال رودخانه ساسکاچوان در غرب آلبرتا قرار گرفته است.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "مناظر سورئال دریاچه ابراهیم در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناظر سورئال دریاچه ابراهیم در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021