درختان سرو توسکانی ایتالیا

به گزارش آوای بورالان، یکی از زیباترین بخش‌های مرکز ایتالیا که برای دره‌های بسیار زیبایش، ویلاهای باستانیش و غذاهای خوشمزه‌اش مشهور است، منطقه توسکانی است. درختان سرو با این که در همه جای ایتالیا وجود دارند اما بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های منظره‌های دیدنی منطقه توسکانی هستند.

درختان سرو توسکانی ایتالیا

درخت سرو توسط فنیقی‌ها و یونانی‌ها به ایتالیا آورده شد. اتروسک‌ها این درخت را به توسکانی آوردند. چوب این درخت فوق‌العاده خوشبو بوده و برای ساخت روغن‌های معطر عالی است. ایتالیایی‌ها این درخت را در اطراف خانه‌ها، کلیساها، قبرستان‌ها و جاده‌ها می‌کاشتند تا بوی خوب این درختان از آنها در برابر اهریمنان محافظت کند.

توسکانی به معنای واقعی کلمه مکانی جادویی در ایتالیا است. آب و هوای معتدل، جوی آرامش‌بخش و طبیعت بکر و دست نخورده، یک تعطیلات رویایی را برای تمام مسافران تور ایتالیا نوید می‌دهند. اقامت در یک ویلای باستانی در زمان حضورتان در ایتالیا، یک هیجان مضاعف به تجربه فراموش‌نشدنی زندگیتان اضافه می‌کند.

تمام سال برای بازدید از این منطقه عالی است. این بخش از ایتالیا در منطقه آب و هوایی مدیترانه‌ای قرار می‌گیرد و در تمام طول سال هوایی دلپذیر و معتدل دارد. شما می‌توانید با هواپیما از پیزا یا فلورانس به توسکانی بروید. با قطار از شهرهای مختلف ایتالیا از جمله میلان و رم نیز می‌توانید به توسکانی برسید. در توسکانی می‌توانید با اتوبوس، قطار و یا اجاره اتومبیل اطراف را بگردید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "درختان سرو توسکانی ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درختان سرو توسکانی ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021