!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

خواهران منصوریان در چین ماندگار شدند

به گزارش آوای بورالان، خواهران منصوریان پس از بازی های قهرمانی ووشو، به علت قرارداد داشتن با تیم شانگهای پس از رقابت های جهانی چین در این کشور باقی ماندند.

خواهران منصوریان در چین ماندگار شدند

به گزارش گروه ورزشی آوای بورالان، رقابت های ووشوی قهرمانی دنیا با قهرمانی تیم ساندای کشورمان به انتها رسید. در این رقابت ها الهه و شهربانو منصوریان دو مدال طلای ارزشمند برای تیم ایران کسب کردند.

در حالی که ووشوکاران کشورمان بامداد آدینه به ایران برگشتند، خواهران منصوریان که با یک تیم باشگاهی چینی قرارداد دارند، در این کشور باقی ماندند.

رقابت های لیگ وشووی چین به زودی شروع می گردد و خواهران منصوریان به علت قرارداد داشتن با تیم شانگهای چین، در این کشور باقی ماندند تا در لیگ این کشور روی سکو بروند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خواهران منصوریان در چین ماندگار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهران منصوریان در چین ماندگار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021