خدیرا دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا را از دست داد

خبرنگاران: هافبک دفاعی آلمانی بانوی پیر نه تنها بازی تیمش برابر لاتزیو در سوپرجام ایتالیا را از دست داده است، بلکه محتمل است برای مدتی طولانی از همراهی قهرمان ایتالیا محروم گردد.

خدیرا دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا را از دست داد

به گزارش خبرنگاران، بازی محبت آمیز شب گذشته (شنبه) یوونتوس در خانه مارسی نه تنها برای این تیم با شکست 2 بر صفر همراه بود، بلکه یکی از مهره های کلیدی این تیم را برای اولین مأموریت رسمی اش در فصل جدید فوتبال ایتالیا گرفت.

خدیرا در جریان این بازی مصدوم و با برانکارد به خارج از میدان منتقل شد. گفته می گردد که او از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و ممکن است که تا شش هفته آینده نتواند بانوی پیر را همراهی کند. این در حالی است که نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا کمتر از یک هفته دیگر باید در دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا در شهر شانگهای چین به مصاف لاتزیو برود.

آلگری در این خصوص گفت: از اتفاقی که برای خدیرا رخ داد، ناراحتم. متأسفانه او برای مدتی از میادین دور بوده است و تاوان آن را هم با یک مصدومیت داد. او در تمرینات داشت خوب کار می کرد، اما حالا ما یکی از بازیکن مهم مان را از دست داده ایم.

هافبک دفاعی آلمانی یوونتوس در فهرست مصدومان این تیم به آندره آ بارتزالی و جورجو کیه لینی پیوست که بازی برابر لاتزیو در سوپرجام فوتبال ایتالیا را از دست داده اند.

آلگری ادامه داد: خدیرا قطعاً به بازی سوپرجام نمی رسد، اما من از واکنش دیگر بازیکنانم راضی ام، چون در بعضی از مقاطع بازی عملکرد خوبی داشتند و بازی زیبایی ارائه کردند. اینکه در این مقطع از فصل در اوج آمادگی نباشیم کاملاً عادی است و راستش من فکر می کردم که مارسی برای ما مسائل بیشتری به وجود آورد. می توانم بگویم که یوونتوس در این بازی خوب کار کرد. می دانستم که در این بازی های تدارکاتی احتمال مصدومیت بازیکنان وجود دارد، اما ما برای بازی سوپرجام به انجام چنین بازی های تدارکاتی احتیاج داریم.

به "خدیرا دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدیرا دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021