ضمن تبریک فرارسیدن ایام نوروز 98، به اطلاع می‌رساند، آوای بورالان  از روز شنبه سوم تا یکشنبه یازدهم فروردین بجز جمعه نهم از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز و پاسخگوی مسافرین عزیز می‌باشد.

خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

خبرگزاری فرانسه پس از شکست پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز به درخشش و تأثیر زیاد دو بازیکن بزریلی نماینده ژاپن اشاره نمود.

خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس بازی رفت از فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 را صبح امروز (شنبه به وقت تهران) با نتیجه 2 بر صفر به میزبان خود، کاشیما آنتلرز ژاپن واگذار کرد تا کارش برای بازی برگشت سخت گردد.

خبرگزاری فرانسه (AFP) پس از این بازی با اشاره به گل هایی که بازیکنان برزیلی کاشیما آنتلرز به ثمر رساندند، نوشت: گل اول بازی توسط لئو سیلوا زده شد و شوت چشمگیر سرجینیو، کاشیما آنتلرز را با قدرت بر قله لیگ قهرمانان آسیا قرار داد، جایی که نماینده ژاپن پرسپولیس را با نتیجه 2 بر صفر در بازی رفت از دیدار فینال این رقابت ها شکست داد. فاکس اسپورت آسیا: جو وحشتناکی در انتظار کاشیما آنتلرز است

در ادامه این گزارش آمده است: این دو بازیکن برزیلی با گل هایی که در نیمه دوم به ثمر رساندند حاشیه امنیت مناسبی به کاشیما آنتلرز پیش از بازی برگشت هفته آینده دو تیم در استادیوم باابهت آزادی در تهران دادند. شاگردان گو اویوا به برتری مدنظرشان پیش از سفر به تهران برای رویارویی با رکورددار قهرمانی در لیگ برتر ایران با 11 قهرمانی، دست پیدا کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021