حضور یک برند طراحی ایتالیایی در ایران

مراسم اعلام حضور یک برند طراحی ایتالیایی در تهران، با حضور جمعی از فعالان ایرانی و ایتالیایی این حوزه در سفارت این کشور اروپایی در تهران برگزار گردید.

حضور یک برند طراحی ایتالیایی در ایران

ایسنا: سفارت ایتالیا عصر روز آدینه 12 مهر ماه میزبان مراسم معرفی و اعلام حضور شرکت ایتالیایی طراحی گوفرام در ایران بود. در این مراسم که با حضور بعضی از شرکت های طراحی ایرانی همراه بود، بعضی از معروف ترین آثار طراحی شده از سوی این برند نیز به نمایش گذاشته شد.

در ابتدا جوزپه پرونه - سفیر ایتالیا - در سخنانی درباره فرآیند شکل گیری این پروژه مشترک شرحاتی ارائه کرد. او با اشاره به صندلی طراحی دکوراسیون در کشور ایتالیا و همچنین تاریخچه شکل گیری این برند، شروع شکل گیری فعالیت آن را نوعی انقلاب در هنر دکوراسیون این کشور برشمرد.

سفیر ایتالیا گفت، ما بسیار خوشحالیم که نمایشگاهی از آثار این برند ایتالیایی در کشور ایران برگزار شده است. این شرکت به خوبی می داند که هنر و مردم ایران سلقیه خوبی دارند و اینکه هنر دکوراتیو ایران پیشرو در بسیاری از زمینه ها پیشرو بوده است.

پرونه همچنین از حضور شرکت های ایرانی طراحی که در این مراسم حضور داشتند تشکر و اظهار کرد که بسیاری از هنرمندان جوان ایرانی در حوزه طراحی دکوراسیون با استعداد هستند و ما می خواهیم که با شما همکاری بیشتری داشته باشیم.

در ادامه مراسم تاریخچه شکل گیری برند یادشده و فراز و فرودهایی که طی سال های گذشته داشته است، توسط یکی از طراحان جوان این شرکت شرح داده شد.

منبع: توریسم آنلاین

به "حضور یک برند طراحی ایتالیایی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور یک برند طراحی ایتالیایی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021