حضور ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب ایتالیا

ایران در نمایشگاه کتاب تورین ایتالیا شرکت و دستاورد های نشر کشور را به نمایش کشاند.

حضور ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب ایتالیا

به گزارش خبرگزاری، سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تورین 19 اردیبهشت فعالیت خود را شروع کرد. مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران با نمایش ظرفیت های نشر جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه حضور یافته است.

نمایشگاه بین المللی کتاب تورین فعالیت خود را از سال 1988 شروع نموده و اکنون به عنوان مهم ترین نمایشگاه بین المللی کتاب ایتالیا شناخته می گردد و بعد از نمایشگاه کتاب فرانکفورت ازنظر تعداد شرکت کننده دارای دومین صندلی در اروپا است.

مهمان افتخاری این دوره، نمایشگاه کتاب شارجه است و زبان اسپانیایی به عنوان زبان افتخاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در غرفه ای به مساحت 16 مترمربع و با نمایش کتاب هایی در زمینه های مختلف از قبیل آموزش زبان فارسی، ایران شناسی، گردشگری و کودک و نوجوان و کتب ترجمه شده به زبان های دیگر ازجمله زبان ایتالیایی در این دوره از نمایشگاه شرکت نموده است.

معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در قالب بروشور، دعوت از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه برای حضور در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، معرفی نشر ایران، معرفی طرح گرنت به منظور تسهیل در امر فروش کتاب های ایرانی، عرضه بروشور نگاهی اجمالی به صنعت نشر در ایران به زبان انگلیسی، مشتمل بر معرفی مراکز اطلاع رسانی کتاب در عرصه بین المللی، معرفی اتحادیه ها و تشکل های نشر و آژانس های ادبی ازجمله فعالیت هایی است که در مدت حضور ایران در این نمایشگاه دنبال می گردد.

لازم به ذکر است سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تورین از 19 تا 23 اردیبهشت برگزار می گردد.

به "حضور ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021