با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند

هواداران چین امروز (شنبه) در هنگ کنگ راهپیمایی می نمایند تا به خشونت و ناآرامی ضد دولتی در این دولت شهر اعتراض نموده و از پلیس هنگ کنگ که هدف اصلی معترضان قرار گرفته است، حمایت نمایند.

حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند

به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت شهر هنگ کنگ که سابقا مستعمره بریتانیا بود، بیش از پنج ماه است با اعتراضات ضد دولتی روبروست و معترضان حامی دموکراسی از مداخله ادعایی حزب کمونیست در امور این منطقه خشمگین هستند. معترضان همچنین به خشونت پلیس انتقاد دارند؛ اتهامی که پلیس نمی پذیرد.

هواداران دولت چین پیشتر هم تجمع برگزار نموده بودند اما شمار آن ها بسیار کمتر از معترضان ضد حزب کمونیست در پکن بوده است.

معترضان و فعالان ضد چین هفته گذشته دست کم در محوطه چندین دانشگاه دست به اعتراض زدند که با واکنش نیروهای امنیتی روبرو شدند. روز پنج شنبه یک پاکبان بر اثر اصابت یک شیء به سرش کشته شد و پلیس علت آن را اصابت آجری دانست که معترضان ماسک پوش پرتاب نموده بودند.

پلیس هنگ کنگ همچنین روز دوشنبه معترضان را عامل آتش زدن مردی در پیاده رو دانستند. وضعیت جسمانی این مرد وخیم گزارش شده است. در همان روز پلیس یک معترض غیر مسلح را هدف قرار داد. حال این معترض هم مساعد نیست.،ایسنا

بیشتر بخوانید،هرج و مرج در هنگ کنگ پس از چهارمین روز متوالی

به "حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021