!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند

به گزارش آوای بورالان، هواداران چین امروز (شنبه) در هنگ کنگ راهپیمایی می نمایند تا به خشونت و ناآرامی ضد دولتی در این دولت شهر اعتراض نموده و از پلیس هنگ کنگ که هدف اصلی معترضان قرار گرفته است، حمایت نمایند.

حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند

به نقل از خبرگزاری رویترز، دولت شهر هنگ کنگ که سابقا مستعمره بریتانیا بود، بیش از پنج ماه است با اعتراضات ضد دولتی روبروست و معترضان حامی دموکراسی از مداخله ادعایی حزب کمونیست در امور این منطقه خشمگین هستند. معترضان همچنین به خشونت پلیس انتقاد دارند؛ اتهامی که پلیس نمی پذیرد.

هواداران دولت چین پیشتر هم تجمع برگزار نموده بودند اما شمار آن ها بسیار کمتر از معترضان ضد حزب کمونیست در پکن بوده است.

معترضان و فعالان ضد چین هفته گذشته دست کم در محوطه چندین دانشگاه دست به اعتراض زدند که با واکنش نیروهای امنیتی روبرو شدند. روز پنج شنبه یک پاکبان بر اثر اصابت یک شیء به سرش کشته شد و پلیس علت آن را اصابت آجری دانست که معترضان ماسک پوش پرتاب نموده بودند.

پلیس هنگ کنگ همچنین روز دوشنبه معترضان را عامل آتش زدن مردی در پیاده رو دانستند. وضعیت جسمانی این مرد وخیم گزارش شده است. در همان روز پلیس یک معترض غیر مسلح را هدف قرار داد. حال این معترض هم مساعد نیست.،ایسنا

بیشتر بخوانید،هرج و مرج در هنگ کنگ پس از چهارمین روز متوالی

منبع: ایران آنلاین

به "حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان چین در بحبوحه هرج و مرج هنگ کنگ راهپیمایی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021