جوکوویچ از رسیدن به بازی پایانی تنیس آزاد فرانسه باز ماند، تکرار فینال سال گذشته در رولان گاروس

به گزارش آوای بورالان، مرد شماره یک تنیس جهان با قبول شکست مقابل حریف اتریشی اش از رسیدن به فینال دومین گرنداسلم فصل باز ماند.

جوکوویچ از رسیدن به بازی پایانی تنیس آزاد فرانسه باز ماند، تکرار فینال سال گذشته در رولان گاروس

به گزارش آوای بورالان، دومین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های تنیس آزاد فرانسه، دومین گرنداسلم فصل امروز (شنبه) برگزار گردید که در آن نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان مقابل دومنیک تی یم از اتریش با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد و از رسیدن به فینال رقابت ها باز ماند.

این بازی روز گذشته شروع شد اما در ست سوم به دلیل بارش شدید باران نیمه کار رها و ادامه آن امروز برگزار گردید، اگرچه امروز هم این مسابقه برای نزدیک به یک ساعت به دلیل بارش باران متوقف شد.

در این مسابقه که 4 ساعت و 13 دقیقه به طول انجامید، جوکوویچ صرب ست های دوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 6 بر 3 و 7 بر 5 برد اما ست های اول، سوم و پنجم را به ترتیب با نتایج 6 بر 2، 7 بر 5 و 7 بر 5 به حریف اتریشی اش باخت و به این ترتیب از رسیدن به بازی فینال، جایی که باید به مصاف رافائل نادال می رفت، باز ماند.

نادال روز گذشته با نتیجه 3 بر صفر پیروز شده بود راجر فدرر را شکست دهد و صعودی آسان به فینال را تجربه کند.

طبق برنامه، فینال تنیس آزاد فرانسه فردا از ساعت 17:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد اما معین نیست که به دلیل کشیده شدن بازی جوکوویچ - تیم به امروز، آیا این برنامه دستخوش تغییر خواهد شد یا نه.

فینال سال گذشته نیز میان دومنیک تی یم و رافائل نادال برگزار گردیده بود و به این ترتیب آنها برای دومین سال متوالی در ایستگاه پایانی رولان گاروس با یکدیگر روبرو می شوند. فینال سال گذشته را رافائل نادال برد و برای یازدهمین بار قهرمان این رقابت ها شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جوکوویچ از رسیدن به بازی پایانی تنیس آزاد فرانسه باز ماند، تکرار فینال سال گذشته در رولان گاروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکوویچ از رسیدن به بازی پایانی تنیس آزاد فرانسه باز ماند، تکرار فینال سال گذشته در رولان گاروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021