!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

جنگل های یونان در پی گرمای هوا و وزش باد در آتش سوختند

به گزارش آوای بورالان، جنگل های یونان در نزدیکی آتن، پایتخت این کشور به دلیل گرمای هوا، وزش باد و گیاهان خشک دچار آتش سوزی های متعدد شده که در پی آن ساکنان 2 روستا با 500 نفر جمعیت تخلیه شدند.

جنگل های یونان در پی گرمای هوا و وزش باد در آتش سوختند

به گزارش، به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس 24، گرمای هوا، وزش باد و گیاهان خشک به بروز آتش سوزی های متعدد و گسترش سریع آتش در جنگل های یونان منجر شده است.

جنگل های یونان در نزدیکی آتن، پایتخت این کشور از شب گذشته در آتش می سوزد. آتش خیلی سریع در جزیره اوبه Eubée در مجاورت پایتخت یونان گسترش یافت. تهدید ناشی از آتش سوزی 2 روستا را در وضعیت هشدار قرار داد.

آتش درختان جنگل را به خاکستر تبدیل کرد. خبر آتش سوزی دوشنبه شب در جزیره اوبه گزارش شد. به دلیل گرمای هوا، باد و گیاهان خشک؛ حریق خیلی زود گسترش یافت.

ساختمان های نزدیک به آتش سوزی در معرض تهدید قرار گرفتند. ساکنان 2 روستا با 500 نفر جمعیت تخلیه شدند.

200 آتش نشان، 75 دستگاه خودرو اطفاء حریق و همچنین 5 فروند بالگرد و 6 فروند هواپیما در عملیات خاموش کردن آتش به کار گرفته شدند.

آتش سوزی و بوی دود از یکصد کیلومتر دورتر و در آتن احساس می گردد. آتش نشان ها دیروز در پایتخت یونان یک مورد آتش سوزی در جنگل را که ساختمان های مناطق حومه آتن را تهدید می کرد، مهار کردند.

دمای هوای یونان در روز های اخیر تا چهل درجه افزایش یافت و این کشور با چندین مورد آتش سوزی روبرو شد. هنوز یک مورد آتش سوزی در جزیره تاسوس thasos ادامه دارد.

آتش در روز یکشنبه هفته جاری یک چهارم جزیره الافونیسوس Elafonisos را به خاکستر مبدل کرد. نیرو های آتش نشانی فقط در روز شنبه برای اطفاء پنجاه مورد حریق در جنگل ها کوشش کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جنگل های یونان در پی گرمای هوا و وزش باد در آتش سوختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنگل های یونان در پی گرمای هوا و وزش باد در آتش سوختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021