جنارو گتوسو:کوترونه به عشق گلزنی زندگی می نماید، در ایتالیا 60 میلیون تئوریسین تاکتیکی داریم!

جنارو گتوسو پس از برتری میلان بر پارما، رقیب را ستود.

جنارو گتوسو:کوترونه به عشق گلزنی زندگی می نماید، در ایتالیا 60 میلیون تئوریسین تاکتیکی داریم!

به گزارش خبرنگاران ، جنارو گتوسو پس از برتری 2 بریک میلان مقابل پارما در هفته چهاردهم رقابت های سری A سبک بازی رقیب را ستود و به ستایش از روسونری پرداخت. سرمربی میلان اظهاراتش را این گونه آغاز کرد: پارما لایق احترام است و تصادفی نبود که قبل از این هفته، تنها 2 امتیاز با ما فاصله داشت. بازی با آن ها سخت است، چون به خوبی منظم بازی می نمایند.

وی اضافه نمود: نیمه اول سانترهای زیادی داشتیم اما نیمه دوم بی نظیر ظاهر شدیم. در کل بسیار خوب بودیم. کوترونه به عشق گلزنی زندگی می نماید. این عطش در رگ هایش جاری است. برایش خوشحالم. او این حرف کلیشه را که نمی تواند از ابتدای بازی خوب بازی کند را نقض کرد. پاتریک باید به همین شکل به راهش ادامه دهد. همچنین دیدن اینکه آباته به عنوان مدافع وسط هم درخشید، شگفت آور بود. باید به خاطر داشتن چنین بازیکنان باهوش و انعطاف پذیری خوشحال باشیم. رمز موفقیت ما، آمادگی همیشگی همه بازیکنان برای درخشش در هر رقابتی است.

گتوسو اعلام نمود: تا انتها 2018 باید 6 بازی دیگر انجام دهیم. بازی با بازیکنان هجومی را دوست دارم اما باید تعادل داشته باشیم. در ایتالیا 60 میلیون تئوریسین تاکتیکی داریم و همه هم نظرات خودشان را دارند! ما بر اساس بازی ها مورد قضاوت قرار می گیریم. گاهی من هم بر اساس فشار، عصبانی می شوم و واکنش نشان می دهم. وقتی باکایوکو را به خدمت گرفتیم، می دانستیم چقدر به یاری تیم می آید. او حالا به یکی از بازیکنان مهم تبدیل گردیده و مرا یاد مارسل دسایی می اندازد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جنارو گتوسو:کوترونه به عشق گلزنی زندگی می نماید، در ایتالیا 60 میلیون تئوریسین تاکتیکی داریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنارو گتوسو:کوترونه به عشق گلزنی زندگی می نماید، در ایتالیا 60 میلیون تئوریسین تاکتیکی داریم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021