!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

جزیره اختصاصی خانم ها در فنلاند

به گزارش آوای بورالان، شاید فکر بکنید غربی ها همچی را درهم دوست دارند، اما گاهی هم ایده هایی پیاده میشود که به اختصاصی کردن محیطهایی علاقمند شوند، جزیره ای در فنلاند به زودی فقط برای خانم ها قابل اقامت خواهد بود.

جزیره اختصاصی خانم ها در فنلاند

قرار است در آینده ای نزدیک جزیره ای خصوصی فقط برای استفاده خانم ها از سواحل فنلاند به بهره برداری برسد. کریستینا روت مبتکر این طرح در مورد ایده خود گفته است:

ما ضد مرد نیستیم، اما خانم ها حریم خصوصی خود را می‌خواهند برای همین قرار است به زودی شاهد ایجاد ساحلی اختصاصی به نام SuperShe باشیم.

وی در ادامه صحبت های خود به زمان اجرا و بهره برداری این طرح اشاره کرد:

ایده ایجاد سواحل و مکانی برای استراحت خانم ها از مدت‌ها قبل شکل گرفته بود، این واقعیتی است که خانم ها نمی‌توانند در حضور مردان در سواحل احساس آرامش کنند. قرار است این جزیره اختصاصی خانم‌ها از ابتدای تابستان سال 2018 میلادی فعال شود و ورود مردان به این جزیره نیز ممنوع خواهد شد. در این جزیره تمام امکانات رفاهی برای اقامت گردشگران در نظر گرفته شده است.

طرح ساحل اختصاصی خانم ها در حالی مورد علاقه کشورهای غربی شده که مدت هاست نمونه مشابه آن در سواحل کشورهای اسلامی به اجرا در آمده است.

جمهوری فنلاند کشوری است در شمال اروپا و پایتخت آن هلسینکی نام دارد. کشوری که به دلیل وجود دریاچه های بسیار به عنوان کشور هزار دریاچه هم شناخته می شود. از جمله جاذبه های معروف این کشور می توان به پدیده شفق های قطبی، کلیساهای معروف هلسینکی، تفریحات زمستانی در پیست های مختلف اسکی، دریاچه سایما، بزرگترین دریاچه اروپا و ... اشاره کرد.

به "جزیره اختصاصی خانم ها در فنلاند" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزیره اختصاصی خانم ها در فنلاند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره اختصاصی خانم ها در فنلاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021